Понад 325 тис. українців змінили місце голосування до другого туру виборів

Найбільшу кількість заяв подано від жителів Донецької та Луганської областей

Правом тимчасово змінити місце голосування на виборах президента з 7 до 15 квітня скористалися 325604 громадянини України. Про це голова Центральної виборчої комісії України Тетяна Сліпачук повідомила у Facebook.

Відділи ведення Державного реєстру виборців почали прийом заяв від українців про тимчасову зміну місця голосування одразу після оголошення ЦВК результатів голосування 31 березня, йдеться у повідомленні.

«Фактично, з 7 до 15 квітня, своїм правом тимчасово змінити місце голосування скористалися 325 тис. 604 українців», - написала Сліпачук.

За її словами, найбільшу кількість заяв подано від жителів Донецької (58968 заяв) та Луганської областей (29784 заяв).

Сліпачук зазначила, що порівняно з процесом зміни місця голосування напередодні першого туру виборів 31 березня, до другого туру 21 квітня кількість громадян, які скористалися своїм правом, зросла на 9 тис. 879 осіб, тобто на 3,03% більше.

«Зараз відділи ведення Державного реєстру виборців почали друк уточнених списків виборців та передання їх дільничним виборчим комісіям», - повідомила глава ЦВК.

Нагадаємо, перед першим туром голосування, з 2 січня до 25 березня 2019 року, змінили місце голосування 315 тис. 725 виборців України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук