Нові рейтинги: Зеленський 48%, Порошенко 17%, не визначились 18%

Серед тих, хто точно прийде на вибори, Володимира Зеленського готові підтримати понад 72%

Зеленський набагато випередив Порошенка у новому опитуванні

Якби другий тур президентських виборів відбувся в середині квітня, за кандидата у президенти і шоумена Володимира Зеленського у другому турі виборів готові проголосувати 48,4% українців, за чинного голову держави Петра Порошенка 17%. Такі дані опитування оприлюднив Київський міжнародний інститут соціології 14 квітня.

При цьому 17,9% опитаних заявили, що не визначились з вибором, 1,6% - що мають намір зіпсувати бюлетень, 6,3% не мають наміру брати участь в голосуванні, а 8,8% відмовилися відповідати на запитання.

Водночас серед тих респондентів, хто визначився з вибором і піде голосувати, 25,4% – за Порошенка і 72,2% віддадуть свій голос за Зеленського, а 2,4% хочуть зіпсувати бюлетень.

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське опитування громадської думки з 9 по 14 квітня 2019 року. Методом особистого інтерв'ю опитано 2004 респондентів, що мешкають у 129 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 3-х ступеневою стохастичною вибіркою з квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення України віком від 18 років.

У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн–ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.

Нагадаємо, другий тур виборів президента відбудеться 21 квітня. У ньому змагатимуться шоумен Володимир Зеленський, який під час першого голосування набрав 30,2%, та чинний президент Петро Порошенко з результатом 15,9%.

Раніше соціологічна група «Рейтинг» провела аналогічне соціологічне опитування, результати якого свідчать, що шоумен Володимир Зеленський у другому турі здобуває впевнену перемогу над чинним президентом Петром Порошенком.

Зокрема, 51% усіх опитаних повідомили, що голосуватимуть за Зеленського, 20,8% – за Порошенка. Ще 17,8% – не визначилися, 10,3% – не мають наміру голосувати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук