Прем'єр-міністр закликав посилити закон про захист бізнесу від правоохоронців

ЕкономікаРоман Ганкевич, 7 квітня 20183010
Гройсман: Головною метою закону є захист тих, хто створює нові робочі місця

Закон про захист бізнесу має бути реалізований і посилений новими законодавчими ініціативами - в контексті встановлення відповідальності контролерів за перевищення своїх повноважень. Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час першого засідання Міжвідомчої комісії з питань забезпечення дотримання правоохоронними органами прав та законних інтересів осіб, передає «Урядовий портал».

Як зазначив голова уряду, закон має навести лад у стосунках між правоохоронною системою та бізнесом. Він наголосив, що ключове завдання нової комісії – розгляд всіх випадків тиску на бізнес.

«Перевищення повноважень - ми будемо давати свої висновки і будемо звертатися до правоохоронних органів, аби вони приймали кадрові рішення щодо нечесних працівників. Але будуть вимоги й до бізнесу – чесний бізнес, чесна сплата податків. Цей баланс треба зберегти», - зауважив прем'єр.

За словами Гройсмана, цією справою «ніхто й ніколи не займався за всі роки незалежності», а тому завдання нової комісії - це навести порядок і захистити тих, хто створює нові робочі місця. Він запропонував підприємцям до наступного засідання комісії окреслити випадки тиску на бізнес, аби можна було ухвалити конкретні рішення щодо подальших дій.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко підписав законопроект №7275 про захист бізнесу від зловживань влади. Уряд, який готував цю законодавчу норму, називав її засобом захисту бізнесу від «маски-шоу».

За словами голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрія Кожем'якіна, цей закон дозволить більш ефективно захистити права підприємців від тиску силовиків.

Нагадаємо, в лютому Володимир Гройсман ініціював створення спеціальної комісії з питань виконання вимог законодавства з захисту бізнесу і відповідальності контролюючих органів за надмірний тиск на підприємців. Він наголосив, що до складу комісії увійдуть представники передусім ділових кіл, і кожен випадок тиску на бізнес буде обговорюватися в прямому ефірі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук