Прокуратура Львівщини проконтролює ситуацію із захопленням озера Задорожного

СуспільствоОрися Шиян, 7 серпня 201510490

Прокуратуру Львівської області занепокоїло питання доступу громадян до місць відпочинку та дотримання режиму використання прибережної захисної смуги озера Задорожне у Миколаївському районі.

Миколаївська міжрайонна прокуратура з’ясувала численні факти самочинного будівництва споруд у межах прибережної захисної смуги водойми Задорожне. Попри це Миколаївська райдержадміністрація не вживає дієвих заходів щодо усунення явних порушень вимог ст. 60 Земельного кодексу України та ст. 89 Водного кодексу України, що свідчить про фактичне її самоусунення від виконання покладених обов'язків, повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Зазначені обставини підтвердив акт перевірки Державної екологічної інспекції у Львівській області, Державної інспекції сільського господарства в Львівській області та Інспекції ДАБК у Львівській області.

Миколаївська міжрайонна прокуратура подала позов до Львівського окружного адміністративного суду, щоб зобов’язати Миколаївську РДА забезпечити дотримання режиму використання прибережної захисної смуги водойми Задорожне. У цей час триває судовий розгляд справи.

Крім цього, слідчий Миколаївського РВ ГУ МВС України у Львівській області проводить досудове розслідування щодо самовільного зайняття земельних ділянок та самовільного будівництва на самовільно зайнятих земельних ділянках.

Також призначено будівельно-технічну експертизу.

Нагадаємо, біля озера Задорожне Миколаївського району перегородили в'їзд до громадського пляжу озера і за парканом проводять будівельні роботи. Жодна інстанція Львівщини не змогла пояснити, хто забудовує берег озера. Голова Львівської ОДА Олег Синютка пообіцяв 27 серпня спільно із львівськими громадськими активістами розчистити береги Задорожного від незаконно збудованих парканів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук