Садовий попросив Гнатіва взяти під контроль знесення незаконно збудованої багатоповерхівки

Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до прокурора міста Андрія Гнатіва з проханням взяти під контроль справу щодо незаконного будіництва на вулиці Личаківській, 259. 

"У місті вже більше ніж півроку незаконно будуть багатоповерхівку. За підробленими документами, за мовчазного погодження Держархбудконтролю і ніхто не може це зупинити. Я інформую вас, що забудовнику на Личаківській, 259 вже вручено припис про знесення незаконної забудови, тому прошу вас проконтролювати виконання цього рішення", - звернувся Садовий до прокурора міста.

Як повідомляв ZAXID.NET, 24 лютого інспекція Архбудконтролю Львова вручила керівнику ТзОВ «Лідер Моноліт», яке будує багатоповерхівку на вулиці Личаківській, 259, припис про знесення самочинного будівництва. 

На вулиці Личаківській, 259 у Львові продовжують зводити багатоповерхівку за підробленою документацією, бо керівництво інспекції Держархбудконтролю у Львівській області не може знайти власника компанії - забудовника, щоб вручити йому припис про припинення незаконного будівництва.

Незаконну забудову на вул. Личаківській, 259 управлінці ЛМР виявили у липні минулого року. Директор департаменту містобудування ЛМР Андрій Павлів виявив факт підробки дозвільних документів міськради забудовником ТзОВ «Лідер Моноліт», на підставі яких товариство отримало можливість розпочинати будівельні роботи на Личаківській, 259.

Після звернень юридичного управління ЛМР до інспекції Держархбудконтролю та відповідної перевірки, цей дозвіл було скасовано 22 липня 2014 року та видано припис про припинення будівництва, а також складено протокол про правопорушення у сфері містобудівної діяльності.

Незважаючи на це, у вересні 2014 року інспекція Держархбудконтролю Львівської області повторно видала ТзОВ «Лідер Моноліт» декларацію абсолютно ідентичного змісту, з посиланням на ті ж незаконні, підроблені документи і повторно видала дозвіл на початок будівельних робіт.

За даними ЄДР, юридична адреса ТзОВ «Лідер Моноліт» співпадає із адресою неазконного будівництва на вул. Личаківській, 259. Власниками товариства є Газанфаров Назим Джамаладдін та Новрузов Магеррам Магаммед Огли.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук