СБУ розробила порядок організації гастролей російських артистів в Україні

СуспільствоАндрій Стець, 22 листопада 20172730
Запит потрібно надсилати на електронну адресу або пошту СБУ

Служба безпеки України розробила порядок організації гастрольних заходів за участю громадян країни-агресора. Про це повідомили у прес-службі СБУ у середу, 22 листопада.

Як розповіли у відомстві, організатор гастролей повинен надіслати в СБУ на електронну адресу ([email protected]) або пошту (01601 м Київ 1, вул. Малопідвальна, 16, СБУ) запит, в якому вказані дані організатора (назва, код ЄДРПОУ, ПІБ керівника), дата, час і місце проведення гастрольних заходів, ПІБ і сценічний псевдонім артиста, його дата народження, приналежність до творчих колективів та інша інформація про характер творчої діяльності.

Як інформував ZAXID.NET, закон, який зобов'язує російських артистів узгоджувати свій виступ з СБУ, було затверджено українським парламентом в жовтні 2017 року.

У випадку, якщо учасником запланованого гастрольного заходу є громадянин країни-агресора, організатор не пізніше ніж за 30 днів до дня проведення заходу подає в СБУ запит на отримання інформації про наявність чи відсутність законних підстав для недопущення його до участі в зазначених гастролях.

В свою чергу, СБУ впродовж 10 днів від моменту отримання запиту розглядає і надає організатору відповідь. Після отримання відповіді про відсутність підстав для недопущення громадянина Росії до участі в зазначених гастролях організатор укладає з ним договір.

Організатор гастролей, який порушив ці вимоги, несе адміністративно-господарську відповідальність у формі штрафу в розмірі від 50 до 100 мінімальних заробітних плат.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук