Шантаж Кадировим
IQ

Шантаж Кадировим

Останній аргумент Кремля

Назар Кісь, 24 січня 2016 3706 1

Конфлікт агресивного ідіота зі здоровими людьми, як правило, починається з войовничої заяви «зараз я вас всіх порішу» і закінчується «не чіпайте мене, бо поріжу собі вени». Так само і протистояння Росії з цивілізованим світом, яке логічно добігає кінця, завершується таким самим суїцидальним «аргументом». В ролі «заточки» – Рамзан Кадиров, «вени» – Російська Федерація. Відповідно, Кремль може захляпати все навколо своєю кров’ю.

Спочатку в ролі «останнього аргументу» використовували ядерну зброю, яка, на думку росіян, мала б завдати непоправної шкоди західним країнам. Але реальний стан речей засвідчили «успіхи» федеральних військ в Сирії, чиї балістичні ракети злітають в небо не повним складом, і де приземляться, там телевізор призначає штаб ІДІЛ. Крапку в дискусії про те, наскільки конкурентоздатною є російська оборонка, поставив турецький пілот американського винищувача в небі над турецько-сірійським кордоном. Очевидно, що при такому рівні технологій перетворити на «радиоактивный пепел» можна Самару, Новосибірськ чи Калугу, але аж ніяк не Америку.

Генштаб РФ довго думав, чим налякати агресивну натовську воєнщину, і нічого кращого, ніж герой РФ Рамзан Ахматович Кадиров, не придумав. Оскільки останній є активним користувачем богопротивних піндосівських соціальних платформ, переконатися в тому, наскільки він неадекватний, може кожен. На його фоні Путін просто злий, але високоінтелектуальний геній: німецькою мовою володіє, у спортивних костюмах наради не проводить, розслабляється більш ніж оригінально і т.д. і т.п. Тим більше, що він, і тільки він, може тримати таких, як Кадиров, у межах законності й порядку. Альтернативи, як то кажуть, нема і бути не може. Не буде Путіна – не буде Росії, бо чеченці точно почнуть стріляти, а воно не долетить, тому замість РФ буде екологічне лихо і демографічна катастрофа в Європи під боком. Тоді сирійські біженці та ІДІЛ здадуться розніженим бюргерам просто квіточками.

Ситуація загалом прогнозована, але через свою абсурдність все одно ставить нормальну людину в тупик. З одного боку – хай ріже, якщо ідіот. З іншого – неприємно дивитися, потім викликай поліцію і швидку. Якось треба все це прибрати. Ще й загроза нової хвилі біженців та емірат Кавказ під боком.

Для самих росіян нічого несподіваного у цьому нема. Рідний кінематограф давно підготував їх до такого сценарію. Чи не в кожному фільмі російського виробництва обов’язково знайдеться позитивний персонаж, який кричить «я дурной, щяс всєм хана». І в кіно воно працює, добро перемагає зло (тобто в російському кіно сили добра перемагають сили розуму). «Особый путь, мы за ценой не постоим» і тому подібна маячня давно вже там за норму. Задорнов недаремно збирав повні зали кретинів, які йому захоплено аплодували. Хоча нічого смішного з точки зору нормальної людини він не розказував.

Та й постать чеченця – рятівника Росії теж не має викликати якихось заперечень. Часи, коли в їхньому історичному дискурсі нордичні великороси били монголоїдів на Куликовому полі, давно в минулому. Останні десятиліття російська наука і пропаганда із замилуванням дивиться на простори Азії, звідки Москва завжди отримувала підмогу проти ворожого Заходу. Там великі полководці і правителі (фільм «Кочівник»), там всенародна любов та міжнаціональна дружба (фільм «1612»). І поляків після «смути» з Москви прогнало не просто «народне ополчення», а ополчення під керівництвом Мініна – «татарина з походження», за словами головного історика РФ В.В. Путіна. Кінематографічний хохол, навіть якщо і з’являвся в російському кіно не в образі останнього чудовиська, просто був зайвим на цьому святі російсько-бурятської дружби. Шлях від «монголо-татарського іга» до «перебування під владою Орди як частини спільної історії» росіяни пройшли бадьоро і швидко. Не виключено, що незабаром виявиться, ніби Російська Федерація існувала вічно, просто під різними назвами і з різними столицями. Головне, завжди був «народ-победитель». Дуже зручно, до речі, буде переходити під управління Пекіна, де правили сюзерени тої самої Орди.

 Путін завжди так вдало підбирав кадри. На їхньому фоні він просто інтелектуал, красень і аскет. Лише державні резиденції, жодних шубосховищ. Питання ставить гострі, відповіді дає дотепні. І вищий за Мєдвєдєва. З Кадировим – та сама історія. Порівняно з Рамзаном Ахматовичем, Володимир Володимирович просто втілення ліберальних принципів. Принаймні ніхто не бачив, щоб Путін сам викладав в Інтернет відео принижень своїх опонентів. Навіть з Ангелою Меркель говорить як з людиною, а не каже її чоловікові «заставь свою жену задавать мне вопросы».

Тому для всього цивілізованого світу, з точки зору Кремля, Путін є єдиним  прийнятним правителем для мільйонів заручників, які нарешті отримали можливість побути кіногероями, погрожуючи всьому світові гранатою з криком «я дурак, я всєх взорву». З точки зору здорової людини все виглядає трохи не так. І поки росіяни думають, що вони європейці, які можуть впоратися з «варварами», для цивілізованого світу вони такі ж самі дикуни, просто за дивним збігом обставин зайняли стільки території, під якою стільки корисних копалин. Плюс ядерна зброя, яка хоч і не є наступальною у звичному значенні цього слова, але екологічні наслідки відчує вся планета.

Ми могли б лише радіти такому стану речей, при якому агресор перестав погрожувати нам («танки будуть в Києві за 2 тижні»), а почав погрожувати здійснити колективне самогубство. Якби не одне але. Це «але» Арсеній Петрович колись назвав «Європейський вал» і навіть пробував перекусити плоскогубцями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук