Суд тимчасово поновив дозвіл на будівництво багатоповерхівки в районі Під Голоском

Забудовник «МС-МК 8» оскаржує скасовані в червні виконкомом містобудівні умови на обмеження

Суд тимчасово поновив дозвіл на будівництво багатоповерхівки в районі Під Голоском
фото ЛМР
На момент скасування містобудівних умов та обмежень забудовник встиг звести три поверхи

Львівський окружний адміністративний суд зупинив дію рішення виконкому ЛМР про скасування містобудівних умов та обмежень ТОВ «МС-МК 8» на будівництво багатоповерхівки на вулиці Малоголосківській, 12Б.

Як повідомили 29 липня «Наші гроші. Львів», відповідну ухвалу суд прийняв ще 15 липня. Таким чином він підтримав забезпечення позову забудовника до з’ясування законності такого рішення виконавчого комітету.

В ухвалі суду зазначається, що вона не вирішує спір між «МС-МК 8» та ЛМР автоматично, а лише забезпечує право забудовника на захист його порушеного права і право міської ради заперечувати адресовані їй вимоги. Ухвалу можна оскаржити, проте це не вплине на її виконання – тобто містобудівні умови та обмеження «МС-МК 8» на будівництво багатоповерхівки на вулиці Малоголосківській, 12Б лишаться чинними до вирішення справи повністю.

Як інформував ZAXID.NET, 12 червня виконком ЛМР скасував «МС-МК 8» містобудівні умови та обмеження на будівництво багатоповерхівки в районі Під Голоском, отримані у 2018 році, через низку порушень. На той момент забудовник встиг звести три поверхи.

Крім того, міська рада планує розірвати із «МС-МК 8» договір на оренду ділянки, де ведеться це будівництво. Також виконком зобов’язав забудовника виправити порушення на інших його об’єктах на сусідніх ділянках. Згідно з судовою ухвалою, «МС-МК 8» оскаржив це рішення вже через тиждень.

За даними аналітичної системи YouControl, засновником ТзОВ «МС-МК 8» є львів’янин Андрій Мазур, якому належить низка інших будівельних фірм. У 2016 році компанія «МС Імперіал», де він на той час був директором, збудувала житловий комплекс «Хмельницький парк» на самовільно захопленій ділянці на вул. Богдана Хмельницького, 230а. У 2017 році суд дозволив ЛМР та забудовнику узаконити будівництво та укласти мирову угоду, згідно з якою забудовник передав міській раді 39 квартир для військових.

Інша компанія Мазура ТОВ «Імперіал Град» також веде будівництво в районі Під Голоском. Рішенням 12 червня виконком зобов’язав виправити порушення і її також (дію цієї частини рішення суд не зупиняв). Дозвіл на будівництво «Імперіал Град» отримав також у 2018 році, коли ЛМР змінила призначення ділянок із садибної зони на територію багатоповерхової забудови.

Як пишуть «Наші гроші. Львів», місцеві мешканці з ОСББ «Малоголосківська 8д» оскаржили в суді ці рішення виконкому, відтак суд скасував змінений детальний план території. Зараз він нечинний, але ЛМР планує цю справу виграти. Також мешканці намагалися на початку цього року скасувати дозволи на будівництво для «Імперіал Град», але безуспішно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук