ЦВК пояснила, чому збільшили кількість бюлетенів для першого туру виборів

СуспільствоАндрій Стець, 19 березня 201928257
Центральна виборча комісія збільшила на 263 тис. кількість бюлетенів для першого туру президентських виборів

У Центральній виборчій комісії стверджують, що на рішення збільшили кількість бюлетенів для першого туру президентських виборів 2019-го року вплинула низка чинників серед яких: створені на тимчасовій основі спеціальні виборчі дільниці на Донбасі та велика кількість членів ЦВК у спеціальних виборчих дільницях. Про це розповів заступник голови ЦВК Євген Радченко, інформує «Громадське».

За словами Радченка, перший фактор – указ президента, яким визначено перелік міст, сіл та селищ у Донецькій та Луганській областях.

Другим чинником стали створені на тимчасовій основі спеціальні виборчі дільниці, до їхніх списків включать близько 23,5 тисячі людей.

Ще один фактор – кількість членів ЦВК у спеціальних виборчих дільницях. На момент переговорів з поліграфкомбінатом «Україна» ніхто не міг знати кількість цих членів ЦВК, тому записали близько 40 тисяч.

Є кількість виборців, які перебуватимуть у стаціонарних закладах охорони здоров’я. На них передбачено 227 тисяч бюлетенів.

Також є мешканці окупованих територій (де вибори не проводитимуться), які поміняли місце голосування без зміни виборчої адреси. Їх уже 33 тисячі, однак очікується збільшення. Крім того, ЦВК утворила виборчі дільниці для військових, які виконують свої завдання у зоні операції Об’єднаних сил. Їх близько 47 тисяч.

Загалом, станом на червень 2018-го прогнозна кількість виборців була понад 30 мільйонів, зараз у списках кількість дещо менша.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія збільшила на 263 тис. кількість бюлетенів для першого туру президентських виборів, забравши їх з другого туру.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук