У Львові на реконструкцію дитячого медичного центру додатково витратять ₴25,6 млн

У дитячому медичному центрі на вул. Дністерській проведуть реконструкцію за понад 25 млн грн

У «Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі», що розташований на вул. Дністерській, 27 у Львові, цього року проведуть комплексну реконструкцію для покращення енергоефективності будівлі.

10 квітня відбувся аукціон з вибору підрядника зі стартовою ціною понад 25,648 млн грн. У ній змагалися двоє учасників: ПП «Будформат» та ТОВ «Хосаро», пропозиція якого виявилася дешевшою – 25,645 млн грн. Фірма очікує рішення замовника.

Відповідно до технічної документації, у медцентрі, який є комунальним закладом Львівської облради, мають провести роботи з гідроізоляції фундаменту та покрівлі, утеплити фасади та покрівлю, влаштувати нову покрівлю, замінити вікна та двері на металопластикові, засклити балкони, поштукатурити та пофарбувати фасади, а також замінити огорожу та ворота.

Торік ТОВ «Хосаро» уже отримувало замовлення на реконструкцію приміщень медичного центру з метою енергозбереження, зокрема цокольного рівня, на 15 млн грн. До кінця року були виконані роботи на 12 млн грн, решту перенесли на 2018 рік.

За даними антикорупційного сайту «Наші гроші. Львів», ТОВ «ХоСаРо» зареєстрована у Львові. 10% у ньому належить Володимиру Мазуру, а 90% – Володимиру Хомі. Також це підприємство є одним з засновників ТОВ «Укрінвестбуд», де підписантом є Михайло Політило – начальник департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА. Крім того, Володимир Хома володіє контрольним пакетом акції «Львівського автотранспортного підприємства-14630», яке є одним з п’яти фірм, що обслуговує міські маршрути у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук