У Львові перенесли визначення переможців конкурсу перевізників

Головні новини Львова 02.10Ірина Рєвунова, 2 жовтня 2018, 13:30 808 2

Визначення переможців конкурсу автобусних перевізників перенесли через відсутність необхідної інформації від ДФС та Укранстрансбезпеки про учасників конкурсу. Таке рішення у вівторок, 2 жовтня, ухвалив конкурсний комітет, який мав би визначити переможців конкурсу на обслуговування 54 міських автобусних маршрутів.

Як повідомив під час засідання в.о. начальника управління транспорту Львівської міськради Олег Партика, на конкурс подалися п’ять львівських перевізників – комунальне АТП-1 та приватні АТП-14630, «Міра і К», «Фіакр-Львів», «Успіх БМ», а також компанії з Рівного та Дніпра – «СВ-Лайф» і «АвтоЕкспрес-Дніпро».

За словами Партики, 17 вересня відбулося відкриття перших конвертів від перевізників, у яких учасники конкурсу подають інформацію про свій рухомий склад, технічні бази тощо. Одразу після цього управління транспорту для перевірки цієї інформації звернулося з листами до всіх відповідних держструктур. Однак станом на 2 жовтня відповіді від ДФС та Укртрансбезпеки управління транспорту не отримало.

«Згідно зі встановленою процедурою, ми скерували запити у різні інстанції, зокрема і в інші області, бо маємо двох учасників з інших міст, з метою перевірки достовірності інформації, поданої учасниками конкурсу. Оскільки частина відповідей ще не прийшла, то немає можливості правильно оцінити подані пропозиції і їхню достовірність. Відтак, конкурсний комітет прийняв рішення про перенесення засідання із визначення переможця до моменту отримання всіх відповідей і перевірки всіх даних, поданих учасниками конкурсу», – зазначив Олег Партика.

Через це конкурсний комітет вирішив не відкривати другі конверти від учасників конкурсу, у яких має бути вказано, на який з лотів претендує кожен перевізник, та провести засідання після отримання усіх відповідей.

Зазначимо, що всі львівські перевізники, які подалися на конкурс, і зараз працюють на міських автобусних маршрутах.

Рівненська компанія «СВ Лайф» брала участь у львівському конкурсі перевізників у 2017 році. Тоді конкурсний комітет відхилив пропозицію «СВ Лайф», через що рівненський перевізник судився з львівською мерією.

Компанія «АвтоЕкспрес-Дніпро» раніше участі у львівських конкурсах не брала. Водночас, Олег Партика зазначив, що судячи з сайту перевізника, він здійснює рейси до Росії.

Нагадаємо, постійні договори з більшістю перевізників завершились ще наприкінці 2016 року. З того часу мерія не могла провести конкурс через низку судових позовів, а з перевізниками неодноразово укладали тимчасові договори. У грудні 2017 року суд скасував заборону, однак конкурс знову не оголошували через ухвалені Кабміном зміни до правил проведення конкурсу. Якщо минулого року на конкурс мерія виставляла 46 маршрутів, то цьогоріч їх уже 54, оскільки поки тривали суди, завершились договори з перевізниками на ще кілька маршрутів.

Зараз у місті працюють комунальне АТП-1 та чотири приватні перевізники: АТП-14630, «Міра і К», «Фіакр-Львів», «Успіх БМ».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук