На львівський конкурс автобусних перевізників подались сім компаній

За маршрути змагатимуться п'ять львівських перевізників, один з Рівного і один з Дніпра

ЕкономікаІрина Рєвунова, 17 вересня 20189533

На оголошений Львівською мерією конкурс автобусних перевізників подалися сім компаній. П’ять з них – львівські перевізники, які і зараз працюють на міських маршрутах, ще два – перевізники з інших міст.

«У п’ятницю, 14 вересня, закінчився термін подачі документів на конкурс на визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування у Львові. На конкурс подалися сім перевізників, п’ять з яких львівські. Це є «Міра і К», АТП-1, «Фіакр-Львів», «Успіх БМ», АТП-14630. Також на цей конкурс подалось двоє перевізників з інших міст – «СВ Лайф» з Рівного і «АвтоЕкспрес-Днiпро» з Дніпра», – розповів в.о. начальника управління транспорту Львівської міськради Олег Партика.

Зазначимо, що всі львівські перевізники і зараз працюють на міських автобусних маршрутах.

Рівненська компанія «СВ Лайф» брала участь у львівському конкурсі перевізників у 2017 році. Тоді конкурсний комітет відхилив пропозицію «СВ Лайф», через що рівненський перевізник судився з львівською мерією.

Компанія «АвтоЕкспрес-Дніпро» раніше участі у львівських конкурсах не брала. Водночас, Олег Партика зазначив, що судячи з сайту перевізника, він здійснює рейси до Росії.

17 вересня відбулося відкриття перших конвертів, які подали учасники конкурсу. У цих конвертах перевізники надали інформацію про наявні у них автобуси, матеріально-технічні бази, GPS-трекери тощо. Після цього управління транспорту має перевірити усі ці документи та організувати засідання конкурсного комітету, на якому стане відомо, на який з лотів претендує кожен перевізник. Таке засідання конкурсного комітету планують провести 2 жовтня.

Загалом на цьогорічний конкурс мерія виставила 54 автобусні маршрути, які розподілені на 14 лотів.

Нагадаємо, постійні договори з більшістю перевізників завершились ще наприкінці 2016 року. З того часу мерія не могла провести конкурс через низку судових позовів, а з перевізниками неодноразово укладали тимчасові договори. У грудні 2017 року суд скасував заборону, однак конкурс знову не оголошували через ухвалені Кабміном зміни до правил проведення конкурсу. Якщо минулого року на конкурс мерія виставляла 46 маршрутів, то цьогоріч їх уже 54, оскільки поки тривали суди, завершились договори з перевізниками на ще кілька маршрутів.

Зараз у місті працюють комунальне АТП-1 та чотири приватні перевізники: АТП-14630, «Міра і К», «Фіакр-Львів», «Успіх БМ».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук