У Львові після ремонту відкрили пологове відділення на вул. Раппопорта

СуспільствоОльга Гринько, 8 листопада 20188370
Пологове відділення на вул. Раппопорта відкрили після ремонту

Пологове відділення на вул. Раппопорта відкрили після проведення планової профілактичної дезінфекції та часткового ремонту. Тут відремонтували санвузол 1-го поверху, пологові зали та палати, коридор, замінили окремі батареї, вікна та двері.

«За період проведення планової дезінфекції в пологовому відділенні було зроблено значний об’єм робіт із покращення умов перебування пацієнтів та умов праці персоналу лікарні. Адже і наші пацієнти, і наші працівники, мають почувати себе зручно і затишно, мають мати всі належні умови для комфортного перебування в медичному закладі. Ці поточні роботи були проведені як за бюджетні кошти, так і завдяки залученню позабюджетних коштів», — зазначили в КНП «3-я міська клінічна лікарня м. Львова».

Усі фото прес-служби ЛМР

Загальна вартість ремонтних робіт – майже 476 тис. грн. Зокрема, за 247,9 тис. грн із міського бюджету в пологовому відділенні відремонтували коридор та палати 1-го та 2-го поверхів, а також санвузол 1-го поверху. За 227,7 тис. грн позабюджетних коштів замінили підлогове покриття в трьох палатах, зробили побілку стін у палатах 1-го поверху та пологових залах, а також замінили 7 батарей у коридорі 1-го поверху та палатах 3-го поверху. Окрім того, замінили вікна та двері в службових приміщеннях відділення патології вагітних, а також провели поточний ремонт палат інтенсивної терапії новонароджених.

До слова, у Львові вагітних і жінок, яким вже народжувати, приймають поголовий будинок №1, що на вул. Мєчнікова і Львівський обласний перинатальний центр, на вул. Дж. Вашингтона. У пологовому відділенні Львівської обласної клінічної лікарні також проводять ремонт, який планують завершити наприкінці цього року.

Нагадаємо, пологове відділення на вул. Раппопорта закрили на дезінфекцію у вересні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук