У Львові збудують перший приватний пологовий будинок

Будівництво планують розпочати вже у 2019 році

Будівництво у Львові приватного пологового будинку планують розпочати вже наступного року

У п'ятницю,13 липня, виконавчий комітет Львівської міськради затвердив містобудівні умови та обмеження для проектування медичного центру з пологовим будинком Medicover на вул. Гетьмана Івана Мазепи, 23.

Будівництво цього центру і першого у Львові приватного пологового будинку планують розпочати вже у 2019 році й здати в експлуатацію у 2021 році.

За словами генерального директора мережі медичних закладів Medicover в Україні Руслана Червака, пологовий будинок зможе обслуговувати до 1000 породіль на рік. У закладі буде три пологових зали, дві сучасні операційні, два відділення спільного перебування матері й дитини, 27 палат на 38 ліжок, надсучасна реанімація новонароджених. Пологові зали матимуть функцію трансформерів, завдяки чому жінки зможуть народжувати у найприродніший для себе спосіб.

Окрім цього Медичний центр матиме власне гінекологічне відділення, жіночу консультацію із залом для занять, школу батьківства тощо.

Над проектом Медичного центру із пологовим будинком, за словами Руслана Червака, працює компанія Укрдизайнгруп (UDG), яка вже має успішний досвід у проектуванні медичних закладів в Україні та закордоном. Усі роботи з проектування та будівництва відбуватимуться під контролем європейських фахівців Medicover, котрі звели вже схожі клініки у Польщі та Румунії.

Проектна площа львівського медичного центру на вул. Мазепи, 23 – понад 6 тис. м2. У ньому працюватиме понад 300 висококваліфікованих спеціалістів.

Нагадаємо, раніше місцеві мешканці протестували проти будівництва медичного центру, тож розгляд цього питання на міськвиконкомі переносили. Тепер вдалося досягти компромісу. Як повідомили на міськвиконкомі, з мешканцями підписали меморандум, яким дійшли компромісу щодо будівництва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук