Мета Львова – стати столицею ІТ в Європі, – Садовий

У Львові почалась конференція «ІТ Jazz»

Конференція триватиме два дні - 29-30 червня

У п’ятницю, 29 червня, у Львові почалась конференція «ІТ Jazz». Подія відбувається у дворику львівської Ратуші.

«Дуже часто мене запитують, а чому ІТ-кластер відбувся у Львові, чому в Україні, де люди сваряться, б’ються між собою. Я думаю, що була Божа ласка зрозуміти, що в складні часи треба об’єднати енергію. Ця енергія, яка дуже часто іде на боротьбу, на конкуренцію – вона була об’єднана. І за 10 років ми маємо Брукфілд, ми маємо прекрасне середовище і ми маємо дуже амбітні цілі на наступні роки. Насправді, це велика честь бути столицею ІТ в Україні. Я думаю, що наступна мета – бути столицею ІТ в Європі», – зазначив під час конференції Андрій Садовий, міський голова Львова.

Lviv IT Jazz Conference відбувається під час найбільшого джаз-фестивалю України – Leopolis Jazz Fest. Конференція щороку збирає представників влади, інвесторів, керівників ІТ-компаній та бізнес-експертів для спільного обговорення світової та української економіки та ІТ-індустрії. Цього року головним спікером події став директор McKinsey Global Institute Джонатан Ветцель.

Другого дня конференції, у суботу, 30 червня, відбудеться закладення першого каменю Innovation District IT Park, у якому візьме участь прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Також в межах Leopolis Jazz Fest та конференції IT Jazz, в третій день конференції 1 липня, відбудеться зустріч з представником Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. Джеррі Кахілл, експерт з групи консультування малого бізнесу ЄБРР розповідатиме про тренди індустрії інформаційних технологій та консультативну допомогу для українського бізнесу.

Із повною програмою та учасниками конференції «ІТ Jazz» можна ознайомитись на сайті заходу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук