У Львові успішні українські та іноземні журналісти ділитимуться досвідом

У місті відбувається V Lviv Media Forum

Головні новини Львова 25.05Ірина Панчишин, 25 травня 2017, 20:32 278 0

Провідні журналісти світу у Львові. На головному міському стадіоні «Арена Львів» відбувається V Lviv Media Forum. Тема – «Шукаємо нові алгоритми. Медіа в епоху постправди». Цього року організатори зробили більший акцент на практичній частині.

Журналісти приїжджають сюди поділитися досвідом та набути нового. Цього разу свої історії розкажуть 110 спікерів із 15 країн. Їх послухає 850 учасників – це рекордна кількість за історію форуму. Окрім батлів, доповідей і публічних інтерв’ю, запрацюють тематичні майданчики. Говоритимуть й про нові виклики у журналістиці.

«Ті сучасні тренди, які є в медіа світі. За рахунок чого, в який спосіб, через які інструменти журналістика може бути ефективнішою у спілкуванні з аудиторією. І звичайно, ми будемо говорити про окремі досвіди окремих яскравих медійників. Цьому буде присвячний третій день», – розповів співорганізатор Lviv Media Forum Ігор Балинський.

На Форумі презентують онлайн-посібник із медіаграмотності для підлітків «МедіаДрайвер». Щоб навчилися критично сприймати інформацію із різних медіаканалів. Видавництво «Човен» Львівського медіа форуму спільно із Школою журналістики УКУ представлять український переклад збірки репортажів польської журналістки та письменниці Катажини Квятковської-Москалевич «Вбити дракона. Українські революції». Авторка зібрала повідомлення про Україну від Майдану 2004 року до початку війни на Донбасі.

«Ця книжка – результат 14-річного досвіду, під час якого у різний спосіб пізнавала Україну. Це не тільки типова журналістська робота, але й простий людський досвід», – розповіла авторка Катажина Квятковська-Москалевич.

Також Медіафорум підтримують дипломатичні представництва США та ЄС в Україні. Адже вважають, що українські ЗМІ мають розвиватися і змінюватися для суспільства.

«Без вільних медіа неможливо модернізувати українське суспільство. І ми знаємо, що українці хочуть бути відкритими і щоб їхня нація процвітала. Це може бути завдяки вільним медіа, тому для нас так важливо їх підтримувати», – пояснив глава представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі.

«Медіа форум дає нові можливості журналістам. Професіонали можуть поділитись своїм досвідом. Разом робитимуть багато важливого», – пояснила радниця Посла з питань преси Посольства США в Україні Карен Роблі.

Також на медіафорумі покажуть фільм «Something Better to Come» польської документалістки Анни Полак про дівчинку Юлю і її оточення з московського сміттєзвалища.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук