У Львові викрили конвертаційний центр з обігом у ₴45 млн

ЕкономікаЮлія Поліковська, 1 березня 201821471
У Львові викрили чотирьох зловмисників ,які організували конвертцентр

У Львові ліквідували конвертаційний центр з обігом у близько 45 млн грн. Конвертцентр, організований чотирма зловмисниками, здійснював незаконну діяльність з конвертації коштів у готівку та формування незаконного податкового кредиту упродовж попередніх двох років.

Встановлено, що зловмисники на чолі з двома організаторами, які є колишніми працівниками банківської сфери, упродовж 2016-2017 років придбали та зареєстрували на себе і підставних осіб більше десяти фіктивних підприємств, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

За даними правоохоронців, реально діючі підприємства з метою переведення безготівкових коштів у готівкові, а також ухилення від сплати податків перераховували на рахунки «фіктивних» та «транзитних» фірм зловмисників гроші за послуги та товари, які насправді не надавалися і не постачалися.

Сума незаконно сформованого податкового кредиту для суб’єктів господарювання реального сектору економіки склала понад 7 млн грн. Органи фіскальної служби заблокували 1,3 млн грн податку на додану вартість на казначейських рахунках фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності, які зловмисники не змогли використати для формування безпідставного податкового кредиту.

Вказаній групі осіб повідомили про підозри у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених статтями 28, 205, 209, 358 (вчинення організованою групою фіктивного підприємництва, з використанням підроблених документів та пов’язаного з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

Зазначимо, 16 січня 2018 року у Львові ліквідували конвертаційний центр з обігом у близько 443 млн грн.

За даними прокурора Львівської області Юрія Квятківського, упродовж 2017 року на Львівщині не ліквідували жодного конвертаційного центру.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук