У Львові знесуть будинок 1907 року для будівництва офісного центру

У Львові знесуть будинок 1907 року для будівництва офісного центру
фото ЛМР
Будинок на розі вул. Сахарова та вул. Горбачевського знесуть

Виконавчий комітет Львівської міськради під час засідання 26 липня погодив рішення про будівництво офісного центру на розі вул. Сахарова та Горбачевського (біля відпочинкового комплексу «Медик»). Для цього існуючий на цьому місці будинок знесуть.

Згідно з рішенням виконкому, на місці існуючого будинку фактично на вул. Сахарова, 52 збудують триповерховий скляний офіс із підземним паркінгом.

Візуалізація будівництва, яке планується на місці знесеного будинку

Зазначимо, що будинок на вул. Сахарова, 52 збудували у 1907 році, він ніколи не був внесений у реєстри пам’яток архітектури. У 90-х роках його викупила телекомунікаційна компанія «Фарлеп» (сьогодні Vega) і перебудувала його. Вигляд будинку зазнав значних змін – до існуючих двох поверхів надбудували третій, а також збудували вежу. Окрім того, власники будівлі замінили усі автентичні дерев’яні вікна на пластикові. Донедавна у цій будівлі розташовувався головний офіс компанії Vega.

Будувати нову офісну будівлю буде ТзОВ «Інсула Інвест», засновником якого є львів’янин Олександр Берба. До квітня 2019 року Олександр Берба був керівником відомої львівської будівельної компанії «Avalon Inc». Нині Берба є серед засновників ЖБК «Авалон комфорт-6». Зазначимо, що власником компанії «Avalon Inc» є львівський бізнесмен та депутат Львівської міськради Григорій Козловський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук