У Швейцарії роботодавців зобов'язали платити за житло працівників, які працюють з дому

Сума щомісячної компенсації визначена у розмірі 150 швейцарських франків

СвітАндрій Стець, 30 травня7450

Федеральний суд в швейцарській Лозанні постановив, що роботодавці зобов'язані відшкодовувати працівникові частину орендної плати, якщо він був переведений працювати з дому. Про це пише «Укрінформ» з посиланням на сайт Swissinfo.

Як повідомляється, прецедентом для такого рішення став позов співробітниці однієї з бухгалтерських компаній, якій довелося працювати на своїй кухні у двокімнатній квартирі.

Попри те, що роботодавець наполягав, що в початковій домовленості зі співробітницею не було прописано жодної матеріальної компенсації, однак суд все одно став на бік жінки.

Крім того повідомляється, що відтепер швейцарські працівники мають право оформити компенсацію навіть заднім числом, якщо вони звільнилися або були звільнені. Крім того, не грає ролі, працював співробітник у себе на кухні або знімав з цією метою додаткову площу з метою організації робочого місця.

Сума щомісячної компенсації визначена у розмірі 150 швейцарських франків, що дорівнює близько 154 доларам США.

Рішення суду в Лозанні було прийнято на тлі безпрецедентного збільшення масштабів роботи на дому в зв'язку з пандемією коронавірусу. Водночас юристи зазначають, що співробітники, які працюють вдома за власним бажанням, претендувати на компенсацію оренди житла не можуть.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук