У центрі Львова планують збудувати новий готель

У готелі буде також двоповерховий підземний паркінг

Ділянка на вул. Вороного, де планують збудувати готель

На вул. Миколи Вороного, що поруч із готелем «Жорж» у центрі Львова, планують звести готель із дворівневим підземним паркінгом. Це передбачає розроблений детальний план території (ДПТ), що оприлюднений на сайті ЛМР.

У детальному плані території, який розробили працівники ДП ДІПМ «Містопроект», вказано, що зараз ділянка, площею 0,1848 га, використовується як стихійний майданчик для паркування автомобілів.

Натомість на цій ділянці заплановано звести готель зі знесенням будівлі під №4 на вул. Вороного. За словами головного архітектора проекту Юрія Столярова, знесенню підлягає нежитлова будівля, яка зараз не використовується.

Земельна ділянка, де заплановано зводити готель з підземним паркінгом

«Колись на цьому місці також передбачався паркінг, але відбулись зміни у законодавстві і у історичних центрах міст тепер дозволено будувати лише підземні паркінги. Тому ми прорахували, що якщо проектувати двоповерховий підземний паркінг, то він дасть майже таку саму кількість паркомісць, як наземний паркінг. Натомість ще можна розмістити якийсь об’єкт [над паркінгом]», – сказав ZAXID.NET головний архітектор проекту Юрій Столяров.

У ДПТ вказано, що, за попередніми підрахунками, у підземному паркінгу буде 64 паркомісця, а у готелі буде від 120 до 154 номерів. Поверховість проектованого готелю становить 6 поверхів.

Додамо, що 4 червня у великій сесійній залі ЛМР о 18:00 відбудеться зустріч з головним архітектором проекту щодо розробленого ДПТ. Письмові пропозиції щодо розробленої документації можна подавати до відділу громадського партнерства «Секретаріату ради» через ЦНАП до 7 червня.

Раніше ZAXID.NET писав, що наприкінці березня виконком ЛМР дозволив ТзОВ «Ательєр» розробити детальний план цієї території. Однак тоді йшлось про будівництво багаторівневого паркнігу. Згідно з даними аналітичної системи YouControl, основним видом діяльності цього підприємства є діяльність готелів. Кінцевими бенефіціарними власниками ТзОВ «Ательєр» є Шлапак Арсен Романович і Купибіда Назар Іванович.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук