У Жовкві відкриють перший на Львівщині демонстраційний клас енергоефективних технологій

ЕкономікаОрися Шиян, 29 вересня 20150
У Жовкві відкриють перший на Львівщині демонстраційний клас енергоефективних технологій

2 жовтня у Жовкві відзначатимуть День енергії. Вперше на Львівщині тут відкриють демонстраційний клас енергоефективних технологій.

Заходи, заплановані на цей день, стосуються питань ефективного та економного використання енергоресурсів та бережного ставлення до природи. Його організовують в рамках програми «Демонстраційні проекти Угоди мерів» за часткової фінансової підтримки Європейського Союзу.

У рамках відначення Дня енергії керівництво Жовкви ознайомить з кроками, які впроваджуються в місті у сфері енергоефективності. Вперше на Львівщині тут відкриють демонстраційний клас енергоефективних технологій. У ньому облаштували моделі енергозберігаючих технологій та відновлюваних джерел енергії.

За підтримки Європейського Союзу у 2015-2018рр у Жовкві реалізовується перший етап модернізації комунальної котельні. Крім того, в рамках проектної пропозиції  Фонду Східна Європа Жовква та Самбір отримали 14 млн грн. від Європейського Союзу на розвиток програми енергоефективності. Також у місті реалізовують проекти для зниження викидів парникових газів.

Нагадаємо, місто Жовква одним з найперших підписало «Угоду мерів» – ініціативу, започатковану Європейським Союзом. Міста, які долучились до неї, взяли на себе зобов’язання до 2020 року зменшити викиди вуглекислого газу на 20% за допомогою енергоефективності та поновлюваних джерел енергії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук