Учасники добровольчих батальйонів отримають 19 земельних ділянок біля Львова

Для добровольців сформують окрему вулицю у дачному кооперативі учасників АТО біля брюховицького лісу

Учасники добровольчих батальйонів отримають 19 земельних ділянок біля Львова
Добровольцям планують передати заболочені ділянки за межами Львова біля дороги на Брюховичі

19 представників добровольчих батальйонів зі Львова та Львівщини зможуть отримати земельні ділянки для дачного будівництва у брюховицькому лісі, де раніше виділили землю для 143 бійців АТО. Про це йшлося у понеділок, 23 липня, під час зустрічі з архітектором інституту «Містопроект» Юрієм Столяровим, який розробив зміни до генплану території за межами Львова по вул. Замарстинівській.

Як відомо, торік Львівська ОДА затвердила детальний план території площею 20 га, що розташована у лісовому масиві за межами Львова по вул. Замарстинівській, для будівництва житла для 143 учасників АТО. Ці ділянки уже передали їм у власність. Тут створюють дачний кооператив.

Проте серед власників, за інформацією голови ГО «Соціальний захист населення та учасників АТО» Лесі Турашвілі, лише восьмеро виявилися представниками добровольчих батальйонів, решта були військовослужбовці ЗСУ.

За словами Юрія Столярова, представники Головного управління Держгеокадастру у Львівській області повторно дослідили довколишню територію, та знайшли резерви для виділення земельних ділянок ще 19 добровольцям.

Ділянки, які планують передати добровольцям, позначені на плані яскравожовтим кольором

«Раніше там був потічок, але зараз його уже немає. Тому зняли його охоронну зону, і вдалося сформувати 19 ділянок, площею 600 м2, а деякі з них по 580 м2. Тут може бути створена окрема вулиця у дачному кооперативі для учасників АТО. «Містопроект» розробив зміни до раніше розробленого плану цією території. До 3 серпня триватиме його громадське обговорення, а опісля затвердження у ЛОДА», повідомив архітектор.

Також під час зустрічі озвучили пропозицію приєднати до майбутнього кооперативу і ділянки добровольців. Це необхідно, щоб кооператив зміг у подальшому взяти на баланс частину дороги на його території та звертатися до «Львівобленерго», «Львівводоканалу» за технічними умовами на під’єднання до інженерних мереж.

«Звертатися від кооперативу буде швидше і дешевше, ніж звертався б кожен власник окремо», зазначила голова ГО «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих» Богдана Сірків та почала збір підписів за приєднання добровольців до кооперативу.

Після затвердження змін до детального плану територій, командири добробатів планують сформувати перелік претендентів на цю землю, і подадуть його на розгляд комісії щодо виділення землі учасникам АТО при ЛОДА. Леся Турашвілі зазначила, що претендентам необхідно буде подати комісії пакет документів, зокрема посвідчення учасника бойових дій та довідку Держгеокадастру про те, що ще не отримували від держави у власність землю.

Нагадаємо, 15 га із 20, виділених учасникам АТО, - заліснена ділянка біля Брюховицькорго лісопарку. ЛОДА виділила цю землю для житлового будівництва тому, що ділянка не мала статусу земель лісогосподарського призначення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук