ЛОДА передала у власність земельні ділянки у брюховицькому лісі 70 учасникам АТО

Учасникам АТО виділили 4,9 га землі біля Львова

70 учасників АТО отримали земельні ділянки від ЛОДА у брюховицькому лісі

70 бійцям АТО виділили 4,9 гектари землі у лісовому масиві на вул. Замарстинівській на виїзді зі Львова для будівництва дач. Про це йдеться у розпорядженні № 964, яке голова ЛОДА Олег Синютка підписав 17 жовтня.

Відповідно до документу, затверджено проекти землеустрою та передано у власність 70 земельних ділянок площею 0,07 га кожна. Землю отримають громадяни з числа 143-х бійців АТО, яким у липні ЛОДА надала дозвіл на розробку проектів землеустрою відведення ділянок під дачне будівництво у згаданому лісовому масиві.

Загалом ЛОДА має намір виділити під житло для бійців АТО 20 га. Ділянка майбутнього будівництва є територію Львівської міської ради, але за межами населеного пункту. Відтак, відповідно до законодавства, нею розпоряджається обласна адміністрація.

Планування будівництва будинків на виділеній території

Згідно з розробленим детальним планом території, щоб збудувати житло на 15 га, доведеться вирубати ліс. Мешканці території навколо забудови вже висловили своє невдоволення щодо цього. Зокрема, мешканець Брюховичів військовий пенсіонер Іван Бондарєв написав відкритого листа до голови ЛОДА Олега Синютки, який розіслав по редакціях місцевих ЗМІ, з проханням знайти інші ділянки. Також було зареєстровано петицію з вимогою перевести згадуваних 15 га лісу біля Львова у Державний лісовий фонд, щоб вберегти від вирубки. Збір підписів за петицію триватиме ще 19 днів.

Аерозйомка вулиці Замарстинівської за межами Львова / Варіанти

Разом із цим, як пояснив ZAXID.NET автор детального плану території по вул. Замарстинівській, архітектор інституту «Містопроект» Юрій Столяров, ліс, на території якого виділять ділянки для учасників АТО – не має юридичного статусу, відтак він не охороняється і там можна будуватися.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук