Україна і РФ розірвали угоду про співпрацю у сфері інформації

Угода діяла з 1998-го року

Україна і РФ розірвали угоду про співпрацю у сфері інформації
фото Depositphotos
Україна і РФ розірвали угоду про співпрацю у медіасфері

Україна і Росія сьогодні, 20 квітня, розірвали угоду між урядом РФ і Кабінетом міністрів України від 1998-го року про співробітництво у сфері інформації. Про це йдеться в повідомленні МЗС РФ, яке було опубліковано на офіційному інтернет-порталі правової інформації РФ.

«20 квітня 2018 року припинено дію угоди між урядом РФ і Кабінетом міністрів України про співпрацю у сфері інформації, яку підписали в Москві 27 лютого 1998 року», - йдеться в документі.

Як зазначається, за цією угодою сторони, зокрема, зобов'язувалися на основі взаємності сприяти належним чином акредитованим представникам засобів масової інформації і створювати умови, необхідні для виконання ними своїх професійних обов'язків, зокрема встановлення ділових контактів і підготовки інформаційних матеріалів, телевізійних репортажів.

Кожна сторона зобов'язувалася сприяти діяльності кореспондентських пунктів засобів масової інформації, що функціонують на її території. Сторони також зобов'язалися підтримувати, заохочувати і вдосконалювати взаємовигідне співробітництво між засобами масової інформації своїх держав.

Всього документ складався з 13-ти статей.

Нагадаємо, 21-го березня український уряд припинив дію «Програми економічного співробітництва України і Росії на 2011 - 2020 роки».

Як повідомляв ZAXID.NET, 12 квітня президент України Петро Порошенко запропонував підготувати пропозиції щодо офіційного припинення участі України в СНД. Президент також визнав за необхідне проведення інвентаризації всієї нормативно-правової бази, складеної Україною в рамках СНД, на предмет відповідності національним інтересам держави.

Також Порошенко заявив, що внесе до Верховної Ради законопроект про одностороннє припинення дії окремих положень Договору про дружбу з Росією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук