Українські військові випробували новітній геоінформаційний автомобіль

СуспільствоАндрій Стець, 26 жовтня 20163300

Українські військові випробували прототип «штабного геоінформаційного автомобіля» на базі авто КРАЗ «МГЗ» у рамках навчань «Рубіж-2016». Про це повідомив начальник Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ генерал-майор Микола Кравчук, інформує прес-служба Міноборони.

«Під час практичних дій, що відбувались в рамках навчань «Рубіж – 2016», в районі наведення мостової переправи, були опрацьовані завдання по оперативному створенню фотодокументів про місцевість та геопросторового моделювання із застосуванням прототипу «автомобіля штабного геоінформаційного», – йдеться у повідомленні.

За його словами, під час виконання завдань був практично перевірений встановлений комплекс оперативного моніторингу місцевості, розроблений ПрАТ «Інститут передових технологій». З використанням комплексу виконана аерофотозйомка з безпілотного літального апарату та подальша обробка оперативних даних.

Крім цього створено високоточний ортофотоплан, 3D-модель місцевості району наведення переправи та оперативне плотерне розмноження виготовлених матеріалів.

У суботу, 22 жовтня, в Україні завершилися стратегічні командно-штабні навчання «Рубіж-2016», участь в яких брали органи військового управління стратегічного та оперативно-стратегічного рівня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук