ЗСУ вдало випробували новітню українську радіолокаційну систему «Пелікан»

Нова українська РЛС продемонструвала надійність та видатні технічні показники

Українські військові вперше застосували новітню розробку українського оборонпрому - радіолокаційну систему (РЛС) 79К6 «Пелікан». Її випробування відбулося під час військових навчань «Рубіж-2016», повідомили у прес-службі Міністерства оборони.

Зазначено, що «рухому трьохкоординатну радіолокаційну станцію кругового огляду с фазованою антенною решіткою 79К6 «Пелікан» тестували в умовах максимальних навантажень».

«Спочатку екіпаж РЛС здійснив марш на 120 кілометрів на визначену позицію. На полігоні провели заняття з відновлення техніки при її виході з ладу: автомобільної - на марші, а електротехнічної - після застосування зброї. Після цього відпрацювали розгортання та згортання станції у визначений термін та перевірили її можливості з бойового застосування», - йдеться в повідомленні.

За оцінкою командування бригади, під час навчань обслуга РЛС 79К6 «Пелікан» показала досить високі результати, а сама РЛС продемонструвала надійність та видатні технічні показники.

Як повідомили в Міноборони, відразу після навчань станція «заступить» на бойове чергування із захисту повітряного простору над півднем України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук