В Україні завершилися військові навчання Рубіж-2016

У ЗСУ завершилися стратегічні командно-штабні навчання «Рубіж-2016»

У суботу, 22 жовтня, в Україні завершилися стратегічні командно-штабні навчання «Рубіж-2016», участь в яких брали органи військового управління стратегічного та оперативно-стратегічного рівня. Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони України.

Так, на полігоні Дівички Київської області пройшли тактичні навчання зі стрільби самохідних артилерійських установок.

Вперше за роки незалежності до таких навчань залучалися співробітники спеціалізованого науково-дослідного центру ЗСУ з метою аналізу результатів і визначення ступеня ураження цілей при різних видах обстрілу.

«Вчені визначать методи максимального вогневого ураження при мінімальних витратах боєприпасів», – заявив командувач ракетними військами та артилерією В’ячеслав Горбильов.

У межах навчань «Рубіж - 2016» бойові екіпажі бригад тактичної авіації повітряного командування «Центр» Повітряних сил ЗСУ успішно виконали льотно-тактичні вправи. Льотні екіпажі відпрацьовували завдання ведення повітряної розвідки, перехоплення та знищення ймовірного повітряного противника під час проведення навчальних повітряних боїв.

Військово-морські сили ЗСУ проходили тактичне навчання з виконання завдань захисту важливих об’єктів пункту базування від нападу диверсійно-розвідувальних груп, а також посилення охорони та оборони цивільного порту. До цих навчань залучали також підрозділи інших силових структур України. Загалом у навчанні взяли участь близько 15 кораблів, катерів і суден забезпечення, понад 15 одиниць автомобільної техніки, вертоліт, понад 400 військовослужбовців. Навчання проходили у двосторонньому форматі, тобто його учасники умовно були поділені на «свої» сили та сили «противника». На одному з етапів навчання було проведено штурмову операцію зі звільнення захопленого диверсійною групою транспортного судна. За оцінкою капітана 1 рангу Романа Гладкого, навчання досягло поставленої мети.

Начальник Генерального штабу — головнокомандувач ЗСУ генерал армії України Віктор Муженко заявив, що мета навчань досягнута, й після опрацювання результатів, отриманий досвід буде узагальнено та впроваджено у військах і навчальних закладах

Нагадаємо, стратегічні командно-штабні навчання «Рубіж-2016» відбувалися упродовж тижня у військових частинах та підрозділах ЗСУ по всій Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук