«Укрзалізниця» планує здавати в оренду вагони через систему ProZorro

ЕкономікаАндрій Стець, 3 квітня 20181450
На аукціони виставлятиметься 5-10% вільного парку вагонів компанії

Компанія «Укрзалізниця» спільно з «ProZorro. Продажі» планує запустити пілотний проект з продажу через аукціон права оренди вільних вантажних вагонів. Про це повідомив операційний директор «ProZorro.Продажі» Андрій Мотовиловець у колонці на сайті ЦТС.

За його словами, на аукціони виставлятиметься 5-10% вільного парку вагонів компанії. Також наголошується, що вільні вагони будуть об'єднуватися в лоти – від одного до 50-ти вагонів у лоті.

Стартова ціна лота – це сума оренди одного вагона за добу. Кількість діб оренди уточнюється після аукціону, як і місце навантаження з місцем вивантаження.

За словами Мотовиловеця, аукціон буде проводитися в три раунди, стартова ціна - затверджена ціна добової оренди вагона станом на дату аукціону. Всі документи будуть підписуватися цифровим електронним підписом, щоб прискорити документообіг. Кількість учасників аукціону не обмежена, але до торгів будуть допускатися тільки ті вантажовідправники, які підписали договір з Укрзалізницею. Аукціони будуть проводитися кожен робочий день.

Передбачається, що пілотний проект триватиме протягом 3-5 місяців. Запуску проекту очікують до кінця квітня

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук