«Укрзалізниця» вирішила купити 30 локомотивів General Electric зі збіркою в Україні

ЕкономікаАндрій Стець, 28 листопада 20179496
Збиратимуть тепловози на Крюківському вагонобудівному заводі

ДП «Укрзалізниця» планує у 2018 році придбати до 30 тепловозів у американської компанії General Electric (GE) зі збіркою на Крюківському вагонобудівному заводі (КВБЗ). Про це заявив перший заступник директора департаменту стратегічного управління і розвитку «Укрзалізниці» Олександр Малахов, інформує «Інтерфакс-Україна».

За його словами, підписання договору з General Electric очікується до кінця поточного року. Передбачається, що до 2021 року рівень локалізації зросте до 40%, а на першому етапі мова буде фактично йти про великовузлового складання на КВБЗ (частку GE він оцінив в 90%).

Малахов також зазначив, що в 2018 році намічено виділення коштів на початок робіт з виготовлення двох електровозів. Однак він не уточнив виробника і місце виготовлення. За його даними, в цілому на 2018 рік планується модернізація 276 тепловозів і 381 електровозів і капітальний ремонт 34 тепловозів і 49 електровозів.

У той же час він наголосив, що цей план був складений з урахуванням капінвестицій в 30,6 млрд грн власних коштів, тоді як за поточною фінмоделі таких власних коштів на наступний рік поки тільки 13,3 млрд грн.

Нагадаємо, у кінці серпня 2017 року стало відомо, що Укрзалізниця і General Electric домовилися про співпрацю в сфері модернізації існуючих і виготовлення нових дизельних локомотивів протягом наступних 10 років.

Однак, на початку листопада з'явилася інформація, що General Electric протягом двох років планує продати свій підрозділ, компанію GE Transportation, яка спеціалізується на виробництві локомотивів і залізничних систем.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук