General Electric, з якою «Укрзалізниця» планує партнерство, продає свій залізничний бізнес

СвітРоман Ганкевич, 17 листопада 20177320
General Electric, з якою «Укрзалізниця» планує партнерство, продає свій залізничний бізнес
Влітку «Укрзалізниця» провела тестування локомотива General Electric TE33А

Американська компанія General Electric протягом двох років планує продати свій підрозділ, компанію GE Transportation, яка спеціалізується на виробництві локомотивів і залізничних систем. Про це заяви новий гендиректор компанії Джон Фланнери, якого цитує Railway Gazette.

За його словами, GE має намір зосередитись на ринках енергетики, авіації і охорони здоров'я. Це необхідно для того, щоб вивести компанію з кризи, в результаті якої ринкова вартість акцій GE знизилася в цьому році на 35%, або більш ніж на $100 млрд.

У самій компанії GE Transportation підтвердили, що General Electric виводить транспортний бізнес зі свого портфеля. У заяві компанії йдеться, що вона «знаходиться на ранніх етапах цього процесу і досліджує безліч можливостей, які можуть включати в себе кілька варіантів творчих підходів».

Раніше в GE анонсували, що компанія протягом найближчих двох років має намір скоротити активів на $20 млрд.

Як відомо, в Україні GE Transportation веде переговори з державною «Укрзалізницею» про партнерство з метою оновлення парку локомотивів, а також створення їх виробництва в нашій країні. «Укрзалізниця» навіть провела тестування локомотива General Electric TE33А.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук