Уряд виділив об'єднаним громадам Львівщини ₴46 млн

ЕкономікаІрина Рєвунова, 24 березня 20164880

Об’єднані територіальні громади Львівщини отримають 46 млн грн з держбюджету на формування інфраструктури. Кошти мають надійти вже в квітні.

Як повідомили ZAXID.NET в Офісі реформ Львівщини, Кабінет міністрів своєю постановою розподілив субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад. 

За словами директорки департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіону Людмили Даменцової, до бюджетів об’єднаних громад кошти надійдуть у квітні.

У постанові уряду зазначається, що субвенція надається «для створення, модернізації інфраструктури об’єднаної територіальної громади та може спрямовуватися на нове будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об’єктів інфраструктури, що належать до комунальної форми власності». 

Усього держава виділила на підтримку новостворених об’єднаних територіальних громад 1 млрд грн. За словами керівника Офісу реформ у Львівській області Віталія Корецького, 15 об’єднаних громад Львівщини отримають у рамках державної субвенції майже 46 млн грн. 

Ці кошти по об’єднаних громадах розподіляються в залежності від площі та кількості сільського населення. Так, Заболотцівська громада отримає майже 3 млн грн, Гніздичівська – 2 млн грн, Новострілищанська – 2 млн грн, Тростянецька – 6,1 млн грн, Воле-Баранецька – 3,9 млн грн, Луківська – 2,8 млн грн,  Вільшаницька – 2,7 млн грн, Бісковицька – 3,9 млн грн, Чукв’янська – 2,9 млн грн, Новокалинівська – 3,3 млн грн, Дублянська – 1,6 млн грн, Бабинська 3,4 млн грн, Міженецька – 1,5 млн грн, Новоміська – 3,6 млн грн, Грабовецька – 3,2 млн грн.

За словами Віталія Корецького, державна субвенція – це не єдині державні кошти, які об’єднані громади отримають на свій розвиток у цьому році. Громади Львівської області подали 31 проект на конкурс Державного фонду регіонального розвитку і також мають шанс отримати кошти на реалізацію цих проектів.

Нагадаємо, на Львівщині створені 15 об’єднаних територіальних громад. У неділю, 27 березня, відбудуться вибори у ще одній, Ходорівській громаді.

Додамо, що наразі на Львівщині переробляють перспективний план об’єднання громад. Так, у затвердженому облрадою плані передбачалося створення 160 громад. Однак Кабмін рекомендував доопрацювати цей план і скоротити число громад до 85.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук