Урядовий комітет затвердив перелік із 26 заводів, ТЕЦ і обленерго для великої приватизації
У переліку, що його подав Фонд держмайна, є «Турбоатом», «Центренерго», інсуліновий завод «Індар» тощо
Урядовий комітет схвалив перелік із 26 об'єктів великої приватизації, які планують виставити на продаж впродовж 2018 року. Про це повідомив т.в.о. голови Фонду державного майна (ФДМ) Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook.
Згідно з повідомленням, 18 об'єктів перебувають в управлінні ФДМ: енергопостачальні компанії «Тернопільобленерго», «Запоріжжяобленерго», «Харківобленерго», «Миколаївобленерго», «Хмельницькобленерго», теплоелектроцентралі (ТЕЦ) «Херсонська», «Дніпровська», «Криворізька», «Сєвєродонецька», «Азовмаш», «Турбоатом», Запорізький титано-магнієвий комбінат, завод алюмінієвої фольги «Оріана», , «Президент-готель», «Центренерго», Одеський припортовий завод і «Сумихімпром».
Три об'єкти перебувають в управлінні Міністерства економічного розвитку і торгівлі: Об'єднана гірничо-хімічна компанія, завод «Електроважмаш», Дніпровський електровозобудівний завод.
Два об'єкти перебувають в управлінні Міністерства аграрної політики та продовольства: Аграрний фонд і Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ).
Один об'єкт підпорядкований Міністерству енергетики та вугільної промисловості – вугільна компанія «Краснолиманська», один об'єкт підпорядкований Кабінету Міністрів України – Національна акціонерна компанія «Украгролізинг», і один об'єкт підпорядкований Міністерству охорони здоров'я – «Індар».
Нагадаємо, в березні 2018 року ФДМ затвердив перелік об'єктів малої приватизації, які підпадають під приватизацію 2018 року.
Перелік об'єктів великої приватизації затверджується Кабміном за поданням ФДМ, до таких об'єктів належать єдині майнові комплекси державних і комунальних підприємств і пакети акцій акціонерних товариств, де більш ніж 50% акцій володіє держава, а також вартість активів яких, відповідно до фінансової звітності за останній рік, перевищує 250 млн грн.