Медведчук через суд хоче заборонити поширення книжки «Справа Василя Стуса»

СуспільствоЯ.І., 29 серпня29924
Автор книжки «Справа Василя Стуса» Вахтанг Кіпіані

Кум Путіна і лідер партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук подав до суду на Вахтанга Кіпіані за його книжку «Справа Василя Стуса».

Медведчук, який був адвокатом Стуса і на думку багатьох істориків зіграв вирішальну роль у тому, що його підзахисного засудили до 10 років ув’язнення, вимагає заборонити поширення книги.

«Є новина. Кум і пособник Путіна Віктор Медведчук подав на мене в суд щодо захисту своєї "честі", "гідності" та "ділової репутації" та "спростування недостовірної інформації" [лапки мої]. Мова іде про тексти з книги "Справа Василя Стуса", яку ми зробили разом з Видавництвом Vivat (воно є співвідповідачем у цій справі). Медведчук вимагає заборонити розповсюдження (продаж) у будь-якій формі і на будь-якій території примірників цієї книги», - написав Вахтанг Кіпіані у Facebook 29 серпня.

Перше засідання у цій справі відбудеться у Дарницькому суді Києва 2 жовтня 2019 року.

«Справа Василя Стуса» видана у 2019 році. Книжка містить документи з архіву колишнього КДБ УРСР про резонансну справу поета Василя Стуса. У книжці зібрано архівні документи з кримінальної справи Василя Стуса, покази свідків, листи поета з тюрми, спогади його рідних та друзів. Ознайомившись із наведеними матеріалами,читачі дізнаються про невідомі факти щодо життя, ув’язнення та загибелі Стуса, які досі охороняли під грифом «Секретно».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук