«Я може покричу трохи, розімнусь»

Спільник Олени Живко виклав у мережу її приватні розмови

Олена Живко під час пікету будинку мера Львова Андрія Садового 21 січня 2020 року

Член львівського угруповання «Українська спілка учасників АТО» Олег Янда опублікував у мережі аудіозапис неформального «спілкування» скандальної активістки Олени Живко.

Судячи з усього, Олег Янда оприлюднив аудіозапис випадково – він знімав 21 січня пікет вуличних активістів під будинком мера Львова і не вимкнув смартфон, коли завершив відеострім у Facebook. В результаті трансляція на Facebook тривала і далі, але уже в режимі аудіозапису. Ця трансляція і досі доступна всім користувачам (після нашої публікації її видалили зі сторінки ГО «УСУ АТО», але внизу цієї новини є посилання на запис).

В діалогах бере участь і голова ГО «Об’єднання добровольців» Олена Живко, фігурантка розслідування ZAXID.NET про візові афери та підробні дипломи. На записі чути, як вона розподіляє завдання між учасниками акції. Живко пояснює, що мусить дотримуватися рекомендацій неназваних журналістів і підтримувати імідж «адвоката» та «серйозної дами», а тому не може кричати на мера під час відеотрансляції.

«Він буде виходити десь зара, то будеш знімав. Добре? Тому шо я не встигну це зробити. Я може покричу трохи, побачу. Розімнусь. Бо журналісти мені кажуть: «Ми так намагаємося зробити, що ви адвокат, шо ви така тіпа серйозна дама, така тіпа ця... А ви так репетуєте, репетуєте. Ви можете хоч тиждень не порепетувати?» Я кажу: «Їдем, Банан, покричиш, бо журналісти просять, щоб я тіпа була культурна».

Далі Олена Живко розповідає про інструкції для «малих» учасників акції, які мають вступити в діалог з «беркутнею». Йдеться про співробітників патрульної поліції, які прибули на місце пікету. Виявилось, що вуличні активісти не подавали заяву про проведення акції, а патрульним пояснили, що вони зібралися під будинком мера Львова випадково. Сама ж Живко заявила, що акція «спонтанна» і у неї «нема організаторів».

Під час відеостріму зафіксовано, як учасники пікету із використанням нецензурної лексики коментують поведінку подружжя Садових, а також у вульгарній манері обговорюють дружину мера.

Повний відеозапис трансляції Олега Янди доступний за цим посиланням, а аудіозапис вибраних розмов вуличних активістів та Олени Живко можна прослухати тут.

Нагадаємо, що учасники різних громадських угруповань, пов'язаних з екс-депутатом від ВО «Свобода» Ігорем Кривецьким впродовж останніх тижнів уже кілька разів пікетували будинок родини Садових.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук