За кошти громадського бюджету в дитячій лікарні на Орлика облаштували сучасну операційну

Сучасна дитяча операційна з’явилася завдяки реалізації проекту Громадського бюджету 2017 — 2018 років та благодійникам

ЕкономікаОльга Гринько, 30 серпня 20183460
За кошти громадського бюджету в дитячій лікарні на Орлика облаштували сучасну операційну
Для операційної МДКЛ закупили обладнання на 3 млн грн

У Львівській міській клінічній дитячій лікарні, що на вул. Орлика, 4, реалізовано проект громадського бюджету 2017 — 2018 років «Найкраща операційна для найменших пацієнтів дитячої лікарні». За близько 3 млн грн, які були виділені з міського бюджету розвитку м. Львова, закуплено сучасне обладнання для операційної хірургічного відділення № 2, де проводять найскладніші операції для найменших пацієнтів із вродженими вадами. Із реалізованим проектом ознайомилася його авторка – громадська діячка, директорка Благодійного фонду «Крила надії» Наталя Ліпська.

«У величезній міській лікарні гостро бракувало якісних операційних. Зважаючи на те, яку кількість операцій, які проводить ця лікарня, і скільки найменших діточок оперується в цій операційній, то я вважала за доцільне, що наші діти мають мати хороші умови. Тому, як на мене, цей проект був дуже важливим для громади Львова», – зазначила Наталя Ліпська.

Завідувачка відділення хірургії вроджених вад розвитку МДКЛ Галина Курило розповіла, що у цьому відділенні оперують дітей не тільки зі Львова і Львівської області. Також сюди на операції приїжджають діти з інших регіонів зі складними вродженими вадами. В Україні, за її словами, є два такі відділення.

«У нас є досвід реалізації громадських проектів. Ми вміємо їх реалізовувати, вміємо звітувати за кожну витрачену бюджетну гривню. Така операційна нам вкрай необхідна була. Кошти громадського бюджету були витрачені на закупівлю необхідного обладнання, а ремонтні роботи провели благочинці», – зазначила Галина Курило.

Начальник управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради Юрій Лукашевський вважає цей проект добрим прикладом співпраці та синергії між громадськістю, бізнесом та владою.

«Маємо вкладені у рамках громадського бюджету міські кошти, а також ремонт, виконаний за благодійні внески. У кінцевому результаті діти можуть отримувати якісну медичну допомогу — за європейськими стандартами, в належних умовах і на сучасному обладнанні. Це дуже добрий приклад, чому важливо готувати та подавати проекти до громадського бюджету Львова», — наголосив Юрій Лукашевський.

Нагадаємо, проект сучасної операційної в дитячій лікарні на вул. Орлика обрали переможцем серед великих проектів громадського бюджету у листопаді 2017 року. Під час голосування його підтримали 3 573 особи.

Раніше ZAXID.NET публікував інструкцію, як подати (і виграти) проект на фінансування з громадського бюджету Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук