Заступник голови Офісу президента пояснив слова Богдана про непотрібність журналістів

Кирило Тимошенко вважає, що люди хочуть спілкуватися з президентом без посередництва журналістів

Заступник голови Офісу президента пояснив слова Богдана про непотрібність журналістів
фото LIGA.net
Заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко каже, що люди не хочуть слухати Зеленського через переповідачів

Заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко вважає, що джерелом інформації для суспільства повинні бути не прес-підходи та інтерв’ю президента Володимира Зеленського, а сам президент. Так він прокоментував заяву голови Офісу президента Андрія Богдана від 3 серпня про те, що президентові для спілкування з суспільством не потрібні ЗМІ.

Як розповів Кирило Тимошенко в інтерв’ю LIGA.net, Офіс президента провів соціологічне дослідження і з’ясувала, що людям не цікавий звичайний формат інтерв'ю президента зі ЗМІ.

«Люди не хочуть слухати переповідачів. Люди хочуть чути президента, а не як раніше: 3-4 телеканали сидять за красивим столом. Люди хочуть слухати комплексні відповіді дуже простій мові», – пояснив він.

Тимошенко наголосив, що в Україні основним джерелом споживання інформації залишається телевізор.

«Ми не говоримо, що ЗМІ взагалі не потрібні. У нас є Facebook і Telegram – це одна аудиторія. Є друга – це телевізор. Вона основна в нашій країні, хто б що не говорив. Ми робимо різні відео, де президент відповідає на запитання . Багато журналістів-розслідувачі скажуть, що там немає якихось запитань, які б вони хотіли поставити. Але вони можуть їх поставити при будь-якому прес-підході», – додав заступник голови Офісу президента.

Нагадаємо, 1 серпня низка ЗМІ з посиланням на власні джерела повідомили про те, що голова Офісу президента Андрій Богдан написав заяву про відставку за власним бажанням. При цьому працівники Офісу президента і його прес-служба ігнорували журналістів, які намагалися перевірити цю інформацію. Її підтверджував Кирило Тимошенко, який у інтерв’ю LIGA.net повідомив, що завантажив цю заяву з інтернету і відправляв у відповідь на запити.

Пізніше президент Володимир Зеленський повідомив, що Богдан справді написав таку заяву, бо таку умову президент поставив усім членам своєї команди.

3 серпня Андрій Богдан заявив, що команді президента не потрібні журналісти для спілкування з суспільством.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук