Зеленський прокоментував скандал із суперечливою заявою Богдана

Президент заперечив, що його офіс зробив недружній крок щодо українських медіа

Володимир Зеленський та Андрій Богдан

Президент Володимир Зеленський прокоментував скандал із суперечливою заявою про звільнення голови Офісу президента (ОП) Андрія Богдана.

Під час візиту голови держави до Трускавця 3 серпня ЗМІ поставили Зеленському запитання про те, чи вважає він за потрібне після інциденту з заявою про звільнення насправді звільнити Богдана з посади.

На закид журналістів, що протягом доби суспільство було дезінфомоване щодо відставки очільника ОП, і це був «крок до підриву довіри медіа», президент сказав: «Я нічого не підривав. Ми одна команда, ми сказали, що ми не тримаємося за крісла. Я можу ще раз повторити».

Крім того, Зеленський прокоментував те, що з боку Офісу президента не було ані підтвердження, ані спростування інформації про заяву Богдана про відставку.

«Спростування чого? Він же написав заяву, це ж правда. Людина готова в будь-який час, коли суспільство хоче», — наголосив голова держави. На цих словах його перебив Богдан, і Зеленський відійшов.

Відео — «Українська правда»

Згодом медійники запитали у самого Андрія Богдана про медійний скандал із його нібито заявою про звільнення. Він знову наголосив, що заяву він справді писав, при цьому додавши, що команді президента нині не потрібні журналісти, як зв'язок між владою та суспільством.

«Це був не жарт, я дійсно написав заяву про звільнення. Це був мій крок щодо мого керівництва – до президента України – і до суспільства, а не до журналістів. Класичні журналісти звикли саме себе усвідомлювати як суспільство. Але як довела наша виборча кампанія, ми спілкуємось з суспільством без посередників, без журналістів», – згодом заявив Богдан в інтерв’ю «Радіо Свобода».

Нагадаємо, 1 серпня ЗМІ повідомили, що Андрій Богдан написав заяву про відставку з посади голови Офісу президента за власним бажанням. Частина медіа поширила світлину заяви, утім вона була оформлена неналежним чином, зокрема не мала реєстраційного номера та дати написання. Фактично, це був аркуш паперу із написаним рукою текстом.

2 серпня президент України Володимир Зеленський підтвердив існування заяви на звільнення від голови Офісу Президента України Андрія Богдана, але він розповів, що такі заяви писали всі головні представники його команди, які прийшли з ним на посади.

Після розголосу, вже наступного дня, сам Богдан підтвердив, що писав заяву на звільнення, але водночас заявив, що не знає, як знімок нібито його заяви з’явився в інтернеті.

Деякі ЗМІ опісля звинуватили Офіс президента, від якого найімовірніше отримали копію заяви, у провокації та свідомому поширенні неправдивої інформації. Також преса повідомляла, що джерелом, яке розіслало заяву на умовах анонімності, був заступник Богдана Кирило Тимошенко, проте він це заперечує.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук