Зеленський розповів про витрати фонду боротьби з коронавірусом

Фонд боротьби з коронавірусом у розмірі 66 млрд грн Верховна Рада має створити 13 квітня

Володимир Зеленський опублікував чергове відеозвернення до українців через пандемію коронавірусної хвороби Covid-19

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що фонд боротьби з коронавірусом у державному бюджеті країни становитиме 66 млрд грн. З цього фонду, зокрема, виплачуватимуться доплати медикам і сім’ям лікарів, які померли від коронавірусної хвороби Covid-19.

«За ці кошти передбачено суттєво збільшити виплати лікарям, які протидіють коронавірусу. Також – купівля необхідного медичного обладнання та засобів індивідуального захисту. Виплати громадянам України, які через карантин, на жаль, втратили роботу. А ще надання грошової допомоги сім'ям лікарів, які загинули від Covid-19. Ми хочемо застрахувати життя всіх медичних працівників, задіяних у протидії коронавірусу», – розповів він у відеозверненні до українців у п'ятницю, 10 квітня..

Для створення фонду боротьби з коронавірусом необхідно внести зміни до державного бюджету України на 2020 рік. 30 березня спроба створити такий фонд провалилася: депутати не проголосували за урядовий законопроект, де на цей фонд передбачалося виділити 97 млрд грн.

При цьому тепер Зеленський висловив упевненість в тому, що депутати на позачерговому засіданні підтримають запропоновані урядом зміни до держбюджету і створять відповідний фонд.

«Вірю, що це підтримає український парламент, який у понеділок, 13 квітня, розгляне зміни до державного бюджету. Упевнений, що всі народні обранці стануть на сторону українських лікарів, пенсіонерів, підприємців і всіх українців, які опинилися у важкій ситуації. Упевнений, що всім депутатам небайдуже», – сказав він.

За словами Зеленського, окремо від коштів Фонду майже 30 млрд грн буде спрямовано на індексацію пенсій та допомогу у розмірі 1 тис. грн, яку, нагадаємо, повинні отримати пенсіонери, пенсія яких становить менше 5 тис. грн.

Нагадаємо, що позачергове засідання парламенту відбудеться у понеділок, 13 квітня. Окрім змін до держбюджету, депутати планують прописати в законодавстві поняття «самоізоляція» та «обсервація».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук