Бразильська компанія Natura Cosmeticos придбала виробника косметики Avon

Вартість американського виробника косметики оцінили в два мільярди доларів

СвітВолодимир Пиріг, 23 травня4520

Бразильська Natura Cosmeticos SA досягла угоди про купівлю американського виробника косметики Avon Products Inc., що працює на ринку прямого продажу. Вартість Avon оцінено в 2 млрд доларів США.

Очікується, що операцію буде закрито на початку 2020 року. Після злиття акціонери Avon володітимуть 24% об’єднаної компанії й отримають три місця в її раді директорів, куди увійдуть 13 осіб.

«Операція покладе край незалежності Avon, яка стала іконою маркетингу в XX столітті, давши змогу зайнятися бізнесом величезній кількості домогосподарок», – пише «Інтерфаксм-Україна» з посиланням на американське ділове видання The Wall Street Journal. Проте останнім часом компанія стала жертвою зміни споживчих смаків і купівельних звичок, зокрема збільшеного інтересу до онлайн-продажу. Про інтерес низки потенційних покупців до купівлі Avon стало відомо восени 2018 року.

Natura є найбільшим у Бразилії виробником косметики з власною мережею прямого продажу, добре розвиненою у низці країн Латинської Америки та Франції. Бразильській компанії з 2017 року належить британський ритейлер косметики Body Shop. Купівля Avon дасть змогу Natura збільшити охоплення ринку в Бразилії, а також інших країнах Латинської Америки, Європи та Азії.

Капіталізація Natura, заснованої в 1969 році, становить близько 26,65 млрд бразильських реалів (6,6 млрд дол.). Напередодні її папери подорожчали на 9,4%. Акції Avon 22 і 23 травня також зростали в ціні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук