Капіталізація корпорації Microsoft уперше перевищила трильйон доларів

СвітАндрій Стець, 26 квітня 20192880
Зростання котирувань Microsoft зумовлене успішною квартальною звітністю

Капіталізація найбільшого світового виробника програмного забезпечення Microsoft Corp., 25 квітня вперше в її історії перевищила трильйон доларів. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

На 17:05 25 квітня за Києвом ціна паперів Microsoft піднялася на 4,1%, до 130,08 долара за акцію. Для того щоб ринкова вартість компанії була вища за трильйон доларів, акції мають бути дорожчі ніж 130,5 долара. На початку торгів котирування сягали 131,37 долара.

Зростання котирувань Microsoft зумовлене успішною квартальною звітністю.

Чистий прибуток за підсумками кварталу, що завершився 31 березня, збільшився на 19%, до 8,8 млрд доларів. Прибуток із розрахунку на акцію становив 1,14 долара проти 0,95 долара роком раніше. Квартальна виручка Microsoft підвищилася на 14%, до 30,6 млрд долара. Експерти, опитані FactSet, у середньому прогнозували чистий прибуток Microsoft на рівні 1 долар на акцію за виручки на рівні 29,88 млрд доларів.

Раніше відмітку в трильйон доларів долала лише одна публічна компанія в США - Apple Inc. Amazon вдавалося перевищити цей рівень на декілька хвилин під час сесії минулого вересня, але не на закриття торгів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук