ЄБРР, ЄС та уряд Швеції виділили 5,3 млн євро на підтримку жінок, які займаються підприємництвом

Економікапромоція, 27 квітня 2019, 10:01 1729 0

Розвивати бізнес жінкам, які займаються підприємницькою діяльністю, допомагають ЄБРР, ЄС та уряд Швеції.

В межах програми Women in business відкрита кредитна лінія у понад 5 мільйонів євро для «Банку Львів» на підтримку українок-підприємниць.

«Ми розраховуємо, що мінімум кілька сотень кредитів будуть профінансовані в рамках цієї кредитної лінії. Допомога полягатиме як у розвитку самого бізнесу, так і у пошуку нових ринків збуту, поліпшення якості продукту, роботі з фінансовими підприємцями та розробці бізнес-плану», – зазначив заступник директора ЄБРР в Україні Олександр Павлов.

Програма «Жінки у бізнесі» діє у 18-ти країнах і фінансово допомогла у підприємницьких справах вже понад 50 тисячам жінок. Окрім ЄБРР, її фінансують ЄС через ініціативу «EU4Business», уряд Швеції, Фонд ЄБРР країн з перехідною економікою та Фонд ЄБРР сприяння малому бізнесу.

«Для чого використовуються європейські гранти? Для того, щоб покрити ризики. Адже кредит підприємці братимуть в національній валюті. Ми працюємо з цим, а клієнти більше концентруються на бізнесі й можливостях», – сказав координатор економічного сектору Делегації ЄС в Україні Сімоне Раудіно.

«В нас у Швеції зовнішня політика робить акцент на підтримку жінок, на підтримку рівності. І тому ми вважаємо, що це важливий проект», – пояснив радник Посольства Швеції в Україні Калле Кнійвіля.

На сьогодні саме Європейський банк реконструкції та розвитку є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. За майже тридцять років своєї діяльності установа виділила близько 13-ти мільярдів євро, чим підтримала понад чотири сотні проектів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук