У серпні на тренерському містку футбольного клубу «Львів» відбулися зміни. Місце бразильського спеціаліста Жилмара Тадеу да Сілва зайняв Юрій Бакалов.
11:48 24-07-2025
Перед новим наставником стоїть непросте завдання, адже після п’яти зіграних турів команда знаходиться у низу турнірної таблиці. Тренер прийняв команду посеред сезону і почав вносити корективи у гру підопічних. Юрій Бакалов розповідає: «Коли приймаєш команду посеред сезону, то завжди стикаєшся з труднощами: повинен знати специфіку кожного футболіста, період, який потрібен підопічним на підготовку та багато іншого».
Зазнав змін і тренувальний процес. Тепер футболісти більше працюють над витривалістю та реакцією, граючи у аналог «квача». Окрім того багато займаються з м’ячем, для того, щоби збільшити відсоток володіння у наступних матчах.
Деякі гравці поступово входять у ритм, а у інших попереду багато роботи. У цьому сезоні команду поповнили одразу 8 бразильських футболістів, яким потрібен час на адаптацію. Один із новачків команди Жонатан Ліма ділиться враженнями: «У перші дні було дуже важко, тому що український футбол відрізняється від бразильського: тут зовсім інші швидкості і тактика. Також клімат і їжа зовсім інші. Але нічого. Ми починаємо звикати один до одного. Сподіваюся, що команда увійде в переможний ритм».
Попереду у львівської команди виїзд до Маріуполя. Там, у рамках 6 туру прем’єр-ліги ФК «Львів» зустрінеться з місцевою командою.