Керрі після розмови з Порошенком: до членства України в НАТО «ще довгий шлях»

Керрі після розмови з Порошенком:  до членства України в НАТО «ще довгий шлях»

США дотримуються політики відкритих дверей НАТО і готові до прийняття нових членів, коли ті будуть готові. Про це заявив державний секретар США Джон Керрі на спільній прес-конференції із Петром Порошенком у Києві, пише Українська правда.

Відповідаючи на питання журналістів про очікування від саміту НАТО та засідання Комісії Україна-НАТО, Порошенко сказав, що чекає на підтримку США, зокрема і щодо відкритих дверей Альянсу. "Головне, ми очікуємо на підтримку НАТО щодо позицій, задекларованих на Бухарестському саміті, ключова серед яких про те, що двері НАТО відкриті для будь-якої європейської країни", - заявив Порошенко.

У свою чергу, Керрі відзначив успіхи України в оборонній реформі, проте водночас зауважив, що у Києва попереду ще багато роботи. "США притримується політики відкритих дверей. Ми готові привітати нових членів, коли вони будуть готові", - заявив держсекретар США. При цьому він додав: "Як сказав Порошенко, в України ще довгий шлях реформ в оборонному секторі".

Керрі зазначив, що Україна ще не ухвалила остаточного рішення щодо вступу в Північноатлантичний альянс. "Порошенко сам сказав, що Україна ще не прийняла рішення, чи хоче вона подати заявку на членство в НАТО", - наголосив Керрі.

За його словами, майбутнє залежатиме від рішень, прийнятих у Києві. "Зараз говорити про будь-що інше буде передчасно", - сказав Керрі. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук