Львівська облрада вдруге намагається виселити приватний готель із історичних вілл

СуспільствоНазарій Тузяк, 11 вересня 201728865
Львівська облрада вдруге намагається виселити приватний готель із історичних вілл
За оренду двох історичних вілл готель «Замок Лева» сплачує 17 тис. грн щомісяця

Адміністрацію львівського готелю «Замок Лева» зобов'язали покинути дві історичні вілли на вул. Глінки. Таке рішення Господарський суд Львівської області прийняв за позовом Львівської облради, яка вже вдруге намагається виселити готель з комунальної власності.

Перша спроба невдало завершилася у травні 2017 року, коли Верховний суд України скасував попередні рішення у цій справі і направив її на новий розгляд. Зараз Господарський суд Львівської області фактично повторив своє ж рішення річної давності і зобов'язав ТзОВ «Замок Лева» покинути приміщення на вул. Глінки, 7 та Глінки, 9.

Суперечку із готелем розпочали депутати Львівської облради, які у січні 2016 року, вирішили повернути приміщення на вул. Глінки, оскільки, на думку депутатів, адміністрація «Замку Лева» сплачувала надто мало орендну плату. Після цього управління майном спільної власності Львівської облради подало до суду позов, аби примусово виселити готель із двох вілл.

Формально, договір оренди між ЛОР та готелем закінчився 31 грудня 2015 року. Адміністрація готелю вважає, що після цього документ автоматично продовжив свою дію, оскільки ЛОР завчасно не попередила про припинення оренди. У ЛОР же заявили, що надсилали готелю листи з вимогою покинути приміщення.

«В умовах договору є пункт, в якому сказано: якщо сторони не звертаються з якоюсь ініціативою до 1 грудня, то цей документ автоматично вважається продовжений на той же термін, на який був укладений попередній. У 2002 році ми уклали договір оренди до 2015 року, тобто він мав би автоматично продовжитися ще на 13 років», – пояснив ZAXID.NET директор готелю «Замок Лева» Володимир Ткачук.

Водночас, як заявили під час судового засідання юристи управління майном комунальної власності ЛОР, листа з вимогою звільнити комунальні приміщення адміністрації готелю надіслали 27 січня 2016 року.

Господарський суд вдруге погодився із аргументами ЛОР і зобов'язав «Замок Лева» покинути вілли на вул. Глінки. Однак це рішення не набуло чинності, оскільки готель подав апеляцію.

Цікаво, що під час попередніх судових процесів про виселення готель програв облраді в усіх інстанціях, окрім Верховного суду України. Втім, попри судові процеси «Замок Лева» продовжує приймати клієнтів.

Зазначимо, готель відкритий ще у 1991 році. Із того часу він кілька разів переукладав договір оренди на історичні будинки по вул. Глінки, 7 і 9. Зараз «Замок Лева» займає 874 м2, виплачуючи за оренду комунального майна 17 000 грн щомісяця (близько 19,5 грн/м2). У 2008 році управління комунального майна ЛОР через суд намагалося збільшити орендну плату, однак суд не задовольнив того позову.

Готель розташований у двох історичних будівлях. Тут 13 номерів, ціни на які коливаються від 790 до 1500 грн за особу. На Booking.com готель оцінений у 8,8 балів із 10 можливих. Власниками «Замку Лева» є двоє львів'ян – Володимир Ткачук та Роман Карачевський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук