Львівський суд конфіскував понад $80 тис., які українець ввозив через кордон без декларування

За порушення митних правил валюту конфіскували у дохід держави

СуспільствоОльга Гринько, 29 травня 20187330
Валюту конфіскували в дохід держави

Апеляційний суд Львівської області виніс рішення у справі про адміністративне правопорушення, яким скасував рішення Галицького районного суду Львова та конфіскував у дохід держави 84 187 доларів США. Ці гроші без письмового декларування через кордон перевозив українець.

Згідно з матеріалами справи, у грудні 2017 року чоловік нелегально перевозив через кордон понад 84 тис. доларів США. Громадянин України прямував із Польщі до України через митний пост «Рава-Руська» автомобілем Volkswagen. Для руху він обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор». Проте під час митного контролю заявив про наявність у нього 10 тис. євро та понад 84 тис. доларів США. Також під час огляду в автомобілі було виявлено 187 нових упаковок різних парфумів.

«Згідно з порядком, визначеним п. 3, 4 р. 2 «Інструкції про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України», фізична особа-нерезидент має право ввозити в Україну готівку в сумі, що перевищує в еквіваленті 10 тис. євро, за умови письмового декларування митному органу в повному обсязі», – йдеться у повідомленні прес-служби ГУ ДФС у Львівській області.

Чоловік перевозив значно більше валюти, ніж дозволено перевозити через смугу спрощеного митного контролю без письмового декларування. Відповідно до ст. 471 МК України, таке порушення тягне за собою накладення штрафу в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або й також конфіскацію цих товарів.

Апеляційний суд Львівської області скасував попередню постанову Галицького районного суду м. Львова. Також суд постановив притягнути особу до адміністративної відповідальності, передбаченої санкцією ст. 471 Митного кодексу України, та конфіскувати валюту в дохід держави.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук