Мер Сколе спричинив скандал антисемітською промовою

Володимир Москаль заявив, що євреї прагнуть знищити інші нації

СуспільствоАндрій Дрозда, 14 травня 201853617
Мер Сколе не вперше відзначається скандальними витівками

Міський голова Сколе Володимир Москаль виступив із низкою антисемітських заяв. Зокрема, 41-річний мер заявив, що причиною поразки гітлерівської Німеччини була допомога Сталіну з боку «світового жидівства», а події останніх чотирьох років після Революції Гідності в Україні назвав «спектаклем москвинсько-жидівської влади».

На відеозапис виступу Володимира Москаля перед членами націоналістичних організацій звернув увагу 14 травня голова Українського єврейського комітету Едуард Долінський, який опублікував на Facebook 4-хвилинний ролик з найгучнішими заявами Володимира Москаля.

Як вдалося з’ясувати ZAXID.NET, опублікований Долінським ролик змонтований на основі виступу Володимира Москаля, повний запис якого був опублікований на YouTube ще 1 грудня 2017 року.

Мер Сколе підтвердив ZAXID.NET, що на відео зафіксований його виступ, однак заявив, що детальніше пояснить свої заяви після того, як переконається, що його цитати у ролику Долінського не вирвані з контексту. «Кого я ображаю? Я правду сказав!», - відповів Володимир Москаль на запитання щодо етичності його висловлювань на відео.

На відео видно, що виступ мера Сколе відбувся у закритому приміщенні перед приблизно 15-20 слухачами. У кадрі можна також помітити банер організації «Науковий центр ім. Дмитра Донцова» і символіку «Правого сектора». Сам Володимир Москаль є членом центрального штабу НВР «Правий сектор».

Під час виступу Володимир Москаль назвав події останніх чотирьох років «спектаклем москвинсько-жидівської влади, який забирає життя найкращих і найжертовніших синів України». Далі мер Сколе послався на неназвані документи та історика Володимира В’ятровича, стверджуючи, що євреї становили абсолютну більшість у владі держав комуністичного блоку в Європі.

«Після приходу большевиків у владі від 70 до 90% становили євреї, які із нищівною захланністю знищували нації і народи», – заявив 41-річний Володимир Москаль. Він також додав, що єврейських підлітків навчають визначати і знищувати своїх ворогів. При цьому чиновник посилався на книги «Мафія і Україна» Павла Штепи і «виписки із Кабали і Тори».

«Багато місця в цих працях приділено смерті гоїв. Гоями вони вважають всіх, крім юдеїв. Усіх християн, арабів і буддистів – для них це не люди. Вони чітко йдуть до всесвітнього панування і формують політику космополітизму і лібералізму, щоб знищити всі нації. Залишити політичну націю, змішати всіх людей докупи», – розповідав під час виступу мер міста Сколе.

Далі Володимир Москаль послався на слова Генрі Форда. «Ізолюйте п’ятдесят найбагатших жидів – і війн у світі більше не буде ніколи! Так казав Генрі Форд, а це постать потужна!», – пояснив чиновник. Окрім того Володимир Москаль заявив, що перебіг Другої світової війни теж визначило «світове жидівство», яке підтримало Йосифа Сталіна.

Нагадаємо, що раніше мер Сколе опинився в епіцентрі скандалу після ексцентричної пропозиції встановити у центрі міста символічну шибеницю для хабарників. Громада міста Сколе відхилила ідею міського голови.

Раніше суд визнав 41-річного Володимира Москаля винним у хабарництві і призначив покарання ‒ 6,5 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Однак мер вважає цей вирок несправедливим і оскаржив його. У свою чергу апеляційну скаргу подала і прокуратура, яка вважає вирок суду надто м'яким.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук