Мерія звернулась до МВС і СБУ через побиття своїх працівників та участь в акціях неповнолітніх

Мерія звернулася із листами до СБУ та МВС

Львівська міська рада скерувала листи до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова і т.в.о. голови Служби безпеки України Івана Баканова щодо бездіяльності правоохоронних органів на безчинства псевдоактивістів, які дестабілізували роботу мерії та погрожують працівникам міської ради. Також мерія просить розслідувати факт участі в акціях біля та в приміщенні мерії неповнолітніх осіб.

«Львівська міська рада вважає неприпустимим присутність неповнолітніх осіб під час небезпечних подій, відтак, просить громадськість за фото- та відеоматеріалами з подій ідентифікувати цих осіб. Львівська міська рада вимагає об’єктивного та оперативного розслідування подій, які відбулися в ратуші 24 та 29 травня», – йдеться у повідомленні прес-служби ЛМР.

Листи-звернення ЛМР до СБУ та МВС

Нагадаємо, директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко все ще перебуває на лікуванні із травмою селезінки та ока після того, як його побили та облили невідомою речовиною псевдоактивісти. Заступник міського голови Львова Геннадій Васьків два тижні перебував на лікарняному із опіками обличчя, які з’явилися після того, як його також облили невідомою рідиною під час засідання виконавчого комітету псевдоактивісти.

«З 22.05.2019 до 29.05.2019 року, у зв’язку із проведенням масових акцій супротиву, роботу Львівської міської ради було дестабілізовано.

24.05.2019 року на засіданні виконавчого комітету голова ГО «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський в присутності представників інших громадських організацій облив невідомою речовиною заступника міського голови Львова з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа та в.о. директора департаменту «Адміністрація міського голови» Євгена Бойка. В результаті Г. Васьків отримав хімічний опік обличчя, а Є. Бойко зазнав часткової втрати зору.

25.05.2019 року ці ж особи намагалися силою увірватися в приміщення Львівської міської ради, в процесі чого кинули п. Євгена Бойка на землю і почали копати ногами.

Геннадій Васьків та Євген Бойко на сьогодні перебувають на лікуванні.

Цю інформацію нами було передано до органів Національної поліції у м.Львові. За фактом цих подій було відкрито два кримінальних провадження 12019140050002299 від 24.05.2019 р. та 12019140050002370 від 29.05.3029 р.», – зазначено у зверненні ЛМР до СБУ та МВС.

Також у зверненні зазначено, що до масових акцій під стінами Львівської міської ради було залучено велику кількість неповнолітніх осіб. Це зафіксовано на відео, яке опубліковане на офіційній інтернет-сторінці ЛМР, а також фотоматеріалах, які також долучили до звернення. Як зазначено у зверненні, неповнолітні були одягнені у темні однакові футболки.

«Прошу Вашого сприяння у здійсненні розслідування факту залучення неповнолітніх осіб до проведення масових акцій протесту в період з 22.05.2019 року до 29.05.2019 року під стінами та в приміщенні Львівської міської ради. Прошу Вашого сприяння та особистого контролю у розслідуванні описаних подій територіальними слідчими органами Національної поліції у Львівській області», – йдеться у листах.

Нагадаємо, 29 травня псевдоактивісти виламали двері до міської ради. Почалася штовханина та бійка. Протестувальники кинули на землю Євгена Бойка та застосували до нього силу. Відтак, його госпіталізували із травмою селезінки та ознаками черепно-мозкової травми. Також під час штурму псевдоактивісти побили кількох працівників Муніципальної варти та виламали двері в Центр надання адміністративних послуг. Ще одній вагітній працівниці міської ради стало погано, для неї викликали «швидку» та надали необхідну допомогу. Щоправда, пізніше учасники штурму львівської мерії заперечили факти насильства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук