На Львівщині викрили конвертаційний центр з обігом понад 36 млн грн

ЕкономікаОрися Шиян, 5 квітня 201912360
На Львівщині викрили конвертаційний центр з обігом понад 36 млн грн
фото ДФС
За свої послуги конвертаційний центр брав 10-13%

На Львівщині викрили незаконну діяльність конвертаційного центру. Його обіг ‒ понад 36 мільйонів гривень протягом 15 місяців. Центр допомагав підприємствам регіону мінімізувати податкові зобов’язання. Підприємства переказували безготівкові кошти за нібито придбані товари або послуги, які зловмисники переводили в готівку за вирахуванням 10-13% від суми за свої послуги.

«Для прикриття незаконної діяльності використовувалась низка створених та придбаних підконтрольних підприємств, які формували податковий кредит з ПДВ за рахунок придбання фіктивного ліміту на реєстрацію податкових накладних у суб’єктів господарювання-імпортерів та інших підприємств, які займаються оптовою та роздрібною торгівлею. На рахунках низки транзитно-конвертаційних підприємств заблоковано суми ліміту в системі електронного адміністрування ПДВ», ‒ повідомляє прес-служба ДФС Львівщини.

Представники податкової міліції ДФС у Львівській області під процесуальним керівництвом прокуратури припинили діяльність центру. Під час обшуків вилучили печатки, документи, чорнові записи, комп’ютерну техніку, готівку в національній та іноземній валюті. Протягом 2018 року до березня 2019 року центр проконвертував понад 36 млн гривень.

фото прес-служби ДФС Львівщини

Відкрито кримінального провадження за ст. 205 («Фіктивне підприємництво») та ст. 212 ККУ («Ухилення від сплати податків»).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук