Порошенко доручив відкликати представників України з координаційних органів СНД

Порошенко заявив, що нічого робити там, де всі дії координуються з країною-агресором

Президент Петро Порошенко попросив Міністерство закордонних справ підготувати пропозиції щодо відкликання українських представників з координаційних органів Співдружності Незалежних Держав. Про це він заявив під час засідання Ради національної безпеки і оборони в середу, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми не можемо вийти звідти, куди Україна нікуди не входила. Але ми припиняємо участь в координаційних органах СНД», – заявив президент.

За його словами, МЗС України проаналізувало і поінформувало уряд про доцільність подальшого перебування у складі тих чи інших угод.

Порошенко попросив міністра закордонних справ Павла Клімкіна протягом тижня подати йому пропозиції про відкликання всіх українських представників з Мінська, з координаційних органів СНД.

Президент додав, що Україні нічого робити там, де всі дії координуються з країною-агресором.

Нагадаємо, 12 квітня Порошенко заявив, що запропонує Верховній Раді припинити дію окремих положень договору про дружбу з Росією та вийти з усіх статутних органів СНД.

Згодом представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко повідомила, що пропозиція Порошенка вийти з органів «Співдружності незалежних держав» передбачає залишити чинними ті угоди щодо співпраці з СНД, які є вигідними для України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук