Президент планує подати до ВРУ свій законопроект про антикорупційний суд за два тижні

До цього часу він закликав парламентарів створити робочу групу, аби обговорити пропозиції до закону

Президент Петро Порошенко закликав депутатів Верховної Ради створити робочу групу по обговоренню пропозицій щодо створення антикорупційного суду, свій законопроект він готовий подати за два тижні. Про це заявила представник президента в парламенті Ірина Луценко під час засідання погоджувальної ради.пише «Українська правда».

«Президент закликає депутатів створити робочу групу по внесенню пропозицій щодо створення антикорупційного суду. Без такої робочої групи в подальшому буде важко досягти консенсусу з цього питання», - сказала Луценко.

«Якщо така робоча група не буде створена, то через два тижні президент подасть власний законопроект по створенню антикорупційного суду», - наголосила вона.

Водночас нардеп від «Самопомічі» Єгор Соболєв заявив, що не розуміє для чого створювати робочу комісію, адже раніше депутати вже реєстрували свій варіант законопроекту щодо антикорупційного суду.

«Законопроект був розроблений та оцінений Венеціанською комісією. Не розумію, чому треба далі відкладати це питання. Порошенко каже, що подасть свій варіант документу за два тижні, але в цей час депутати будуть працювати на округах і до розгляду законопроектів повернуться аж 5 грудня», – сказав Соболєв.

Він зазначив, що у вівторок парламент має проголосувати за відкликання депутатського законопроекту про антикорупційний суд, щоб у президента не було причин відкладати внесення свою варіанту закону.

Також лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк заявив, що його фракція вимагає невідкладно зареєструвати у Верховній Раді та розглянути законопроект про антикорупційний суд.

Раніше народні депутати відкликали свій законопроект про створення в Україні антикорупційного суду, щоб аналогічний документ зміг подати до Верховної Ради президент Петро Порошенко.

Раніше Порошенко заявляв, що сподівається підписати закон про Антикорупційний суд до кінця року.

До слова, 17 жовтня протестувальники біля Верховної Ради оголосили про три ключові вимоги: створити Антикорупційний суд, скасувати депутатську недоторканність і змінити виборче законодавство.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук